Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem és azt vettem észre, hogy én is neki. Ma viszont amikor oda jött hozzám a papírokat oda adni mosolygott nézett rám annyit mondott, hogy már megyek is de közben megállt és nézett engem. Ez lerázás lehetett?

Figyelt kérdés
Lerázott vagy nem volt témája és arra várt, hogy én kezdeményezzek?
2021. febr. 19. 14:32
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
74%
Csak félt úgy szorította a segglyukát, hogy nehogy becsússzon a sportszelet. És csak ennyit tudott kimondani. Még jóhogy odamert menni.
2021. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam 😆
2021. febr. 19. 14:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaja, kicsit félős és csak ilyen apró lépésre futotta. Legközelebb segíts neki egy "hogy vagy?", "hogy telik a napod?", "milyen szép időnk van ma" szöveggel. :)
2021. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
Majd később, ha lesz köztetek valami, majd felhozhatod neki, amit írtam :)
2021. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez töketlenkedés volt, nem lerázás.
2021. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon félénknek tűnik. Kezdeményezz beszélgetést, bármilyen egyszerű téma is jó.


Bátorításnak akár kérdezheted viccesen azt is, hogy "hova sietsz?". Könnyen lehet hogy le fog fagyni, készülj rá hogy neked kell többet beszélned :D

2021. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Basszus, remelem azert 12-t mindketten betoltottetek.
2021. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a 30-at is...
2021. febr. 19. 20:00
 9/13 A kérdező kommentje:
De gondolom ha nem akart volna beszélgetni akkor hátat fordít és csak simán elmegy onnan nem?
2021. febr. 19. 21:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy?


Biztonsági játékos akarsz lenni életed végéig, és várni, hogy a másik csináljon már valamit, mert te nem tudsz?


Az igazi nő mindig megteszi az első lépést,legyen az egy mosoly, egy gesztus, akármi.

2021. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!