Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok elég jó senkinek sem?

Figyelt kérdés
Most van egy barátom, akivel eddig nagyon jól megvagyunk, boldog vagyok mellette. De félek hogy egyszer ő is elhagy ahogy azt a többi férfi tette. A legutolsó barátom is nagy csalódást okozott nekem, nagyon megbántott engem, még az exeivel is összehasonlítgatott. Természetesen az utánam lévő nő lett az igazi, mert vele már egyből össze is költözött. 28 éves vagyok, és kétségbe vagyok esve, hogy nehogy megint egyedül maradjak.
2021. febr. 19. 17:21
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
Keress nyugodtan szakembert!
2021. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy valaki tényleg nem illik senkihez. Inkább törödj bele és legyél önmagadnak elég. 27N
2021. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Van rá valami jel, hogy el akar hagyni? Ha nincs akkor ne gondolkodj ezen. Milyen szempontból nem vagy elég jó?
2021. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Valami olyasmit akartam írni, mint a kettes, csak szebben: ha önamagnak nem vagy elég jó, senkinek nem leszel az; a párkapcsolatod csak annyira lehet jó, mint az önmagaddal való kapcsolatod... 28 éves vagy, még most éled a fénykorodat, egyáltalán nem vagy elkésve semmivel, és nem kell azért magadat hozzáláncolni olyanokhoz, akik meg sem becsülnek, csak azért hogy ne legyél egyedül. Mi baj van azzal, ha valaki egyesül van? Szükség van olyan időszakra is. Szóval szerintem építs ki jobb önismeretet, önbizalmat először, majd írd össze, mit vársz egy kapcsolattól, és ne adj alább.
2021. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs rá jel hogy a barátom elakarna hagyni, de azért tartok ettől. Félek hogy rájön, hogy van tőlem tökéletesebb nő is, és akkor ott hagy.
2021. febr. 19. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem irany a psichologus vagy onismereti konyvek/kepzesek. Lehet rosszul hangzik, de ez a hozzaallasod fogja tonkretenni ezt a kovetkezo es az azokat koveto kapcsolataidat is ha nem teszel ellene...


Persze nem kell ram hallgatni, de jegyezd meg ezt a kommentet hogy majd amikor elmerengsz azon hogy voltake akik figyelmeztettek akkor jussak eszedbe.


De adja a jóisten/jomaria/az osszes szent/es minden mas isten hogy ne legyen igazam

2021. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Hallgass a 6-osra.
2021. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Te ásod meg a sírt a kapcsolatotoknak ezzel a hozzáállással. Nőnek-férfinak olyan pár kell aki magabiztos, tisztában van az értékeivel és nem fél attól, ha elhagyják. Nincs kiszolgáltatva a másiknak. Ha ez a pasi elhagy, mert talál jobbat akkor menjen majd találsz te is mást aki jobb, jobban becsül. Ezt el is kell hinned és ezt sugároznod, nem görcsösen megfelelni, hogy huu összedől a világ, ha lapátra teszel, mert ez taszító.

28/N

2021. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-assal egyetértek.

Magadnak idézed ezt elő. Érződik, ha valaki nem biztos magában. Ez elbizonytalanítja a másikat is. Neki nem az a dolga, hogy a te önbizalmadat pumpálja. Ezért ÖNbizalom. Bele fog fáradni. Szedd össze magad, irány egy szakember.

2021. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!