Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellek senkinek, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek, meg akarok halni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ne jöjjetek a külsővel, külsőre átlagos vagyok, nem vagyok irtó ronda. Soha nem voltak barátaim, kapcsolataim is csak nagyon rövid ideig tartottak, általában mindig engem hagytak ott. Nincsen egy jó tulajdonságom sem. Mostanában hogy már nem tanulok, még jobban zárkózottabb lettem, ki se nagyon mozdulok itthonról. Csendes vagyok, nem vagyok egyáltalán vagány. Sokszor tudnék sírni. 23/l
2014. aug. 21. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Üdvözölöllek a klubba,ha összeszeded magad máshogy fogod látni 22/F
2014. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23 évesen még ne akarj meghalni!
2014. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én segíthetek,csak lépned.kell felém
2014. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
De munkád van? Vagy legalább keresel? Annak révén is megtudnál ismerkedni férfiakkal. Mi az, hogy nincs jó tulajdonságod? Mindenkinek akad legalább egy. Képet is küldhetsz, adok tanácsot.
2014. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
x %-ra tudom, hogy min mész át, mert én is ilyen voltam, utána jöttem rá, hogy kell a depresszió? Hát nem és változtattam azóta rendbe jött minden körülöttem :)
2014. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban 23f:D
2014. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bad G-Sus ***** válasza:
szedd mar ossze magad.. szted ezert szulettel meg hogy 23 evesen meghalj?? nem.. vegyel erot magadon es valtoztass magadon es az eleted is valtozbi fog
2014. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jó tulajdonságom. Csak egy lúzer vagyok. Az emberek csak kihasználni szeretnének.
2014. aug. 21. 18:10
 9/17 anonim ***** válasza:
használd ki te is őket
2014. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus. komolyan mondom. itt nem arra kell gondolni, hogy begyógyszereznek, vagy ilyesmi, hanem csak beszélgetsz egy csinos, szimpi fiatal lánnyal. mert fiatal pszichológusok is vannak ám. egyáltalán nem szégyen segítséget kérni. döntsd el, hogy még évekig akarsz szenvedni, vagy szeretnél normális életet élni.
2014. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!