Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő pénze az ő pénze, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő pénze az ő pénze, a férfi pénze közös pénz?

Figyelt kérdés
Miért csinálják ezt azok a nők akik szerint ez az alap?
2021. febr. 20. 12:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert van otthon egy tekintély nélküli hülye bohóc, aki ebben partner
2021. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem csinálja ezt senki.. csak akinek hagyják. Úgyhogy inkább az a nagy kérdés, hogy miért hagyja ezt egy férfi? :) a választ is megsúgom: A fullos testért és jó punciért.
2021. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Aki balek, az mindig be fog vonzani olyan embert, aki ki akarja majd használni. Nem a nők csinálják ezt, hanem az emberek, miért hagyod, hogy ilyen egyértelműen kihasználjanak?
2021. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Ennek alapja az a kamuzás, hogy "nekünk nőknek nem számít a férfiak pénze!" (De azért mind a diplomás, jól kereső, lakásos, kocsit részesíti előnyben. Nem kicsit. És ezzel nem lenne baj, ha őszintén kiállna a nő és elmondaná: "Igen, azé a puncim aki 500+ -t keres, és van lakása." ÉN, ezt elfogadom, hisz mindennek ára van, de a kamut nem! ŐSZINTÉN! Te elfogadnád az ingyen kocsit a munkahelyedtől, amit ingyen kapnál, csak előtte rakj le 9M biztosítékot, és fizess havi 200-at a...parkolóhelyért, de a kocsi ingyen a tiéd, amíg itt melózol! >:) Na? >:) )
2021. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Ami az én pénzem, az Orbán Viktoré!
2021. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Ezt nagyon utálom. Meg azt is, mikor azt mondják, hogy pl randinál a pasi fizeti a mozijegyet, a csaj meg a popcornt. Hát azért van különbség a kettő közt. Később mi lesz? A pasi vesz egy lakást, a nő meg vesz bele egy csomag szalvétát? és akkor ez fair?? :D Fele-fele. Ennél tutibb nincs.
2021. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

#6

Iszonyu pitiáner vagy! A randin a ferfi fizet mindig!!!!

Nekem legalabbis kiváloan bevált az alatt a 12 ev alatt, amig randiztam...vacsi/mozi/ kirándulas stb. A férfi hív. Tehát ő fizet! En meg a társosagommal fizetek.


Igaz, nem is kezdtem pitianer csoró lúzerekkel....

2021. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Az fizessen, akinek nagyobb szüksége van a randira.
2021. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
6 fizetek én randin, de akkor én is bszlak meg. Mert ez kb erről szól, nem arról, hogy mi lesz a házzal.
2021. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Szomorú, nem szomorú és itt majd biztos ki is kapok érte, de én is ezt látom. Ha a környezetemben körülnézek, ahol a férfi keres többet, ott 10-ből 9-szer közös a pénz. Ahol a nő keres többet, ott mindig külön kassza van.
2021. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!