Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő pénze az ő pénze, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő pénze az ő pénze, a férfi pénze közös pénz?

Figyelt kérdés
Miért csinálják ezt azok a nők akik szerint ez az alap?
2021. febr. 20. 12:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Házasságban pl azert mert a nő intézi a több bevasarlast stb, tehát az ő penze elmegy a kajara, a mindennapokra. Alap hogy a férfi meg ne gyujtogesse maganak nem?
2021. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Igy van utolso.

Én el sem tudom kepzelni a külön kasszát a férjemmel.

2021. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Aki azt írta, hogy a társaságával fizet, annak hogy volt bőr a képén ezt leírni? A férfi társasága nem lényeg, csak a pénze. A nő meg nagylelkűen elfogadja? Óriási hibák vannak a fejekben.
2021. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
#13: Ettől az oldaltól mit vársz? Itt a legtöbb nőre nem alkalmas a nő szó.
2021. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
13 van benne valami..normaliseknal en ugy gondolom úgyis kiegyenlítődik , egyszer a ferfi fizet majd a nő visszahívja vagy fizet mast. A meghívás nem fizetség valamiért, a társaságért.
2021. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%

Gondolj majd erre akkor is, ha összefúj a szél egy mérnökasszonnyal. :)


Remélem, mikor elkezdene csorogni a nyálad arra, hogy együtt akár egymillióból is élhetnétek közös kasszán úgy, hogy abból neked 300 a részed, akkor ő fogja azt mondani, hogy mindenki gazdálkodjon a sajátjából. :)

2021. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

Én írtam a társaságot!

- Igazából, egy IGAZI férfi fejében meg sem fordul felezni a számlát! Alap, hogy ő fizet, és nem a Nő. Egy IGAZI férfi örül, hogy ezer férfi közül őt valasztották, és nem a másik 999-ből valamelyiket.

2021. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%

A randi arról szól, hogy mindketten jól érzik magukat.

Lehet tévedek, és egyszer majd eljön az a pont, amikor egy számegyenest visz magával a nő, és jelöli rajta, hogy mennyire élvezi a randit. Ha alacsony az érték, dobok neki még egy kis pénzt.

2021. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
Az értelmes Nőket nem lehet pénzért megvenni! Ahogy engem sem lehett anno. Hiaba vagy penzes ha mellé ilyen f*sz vagy! Ellenben, ha még annyit sem keresel mint én, és gondot jelent egy vacsi/mozijegy kifizetése, az azért elég illuziorombolo tud lenni... Ilyen férfire fel sem tudnék nézni.
2021. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19%

Itt nem arról beszélek, hogy gondot jelent, hanem azzal van bajom, hogy ez ennyire evidens. Kapcsolatban már nyilván pont nem érdekel, h ki mit fizet, de randinál azért valamelyest az arányokat érdemes volna tartani, különben ez nettó lehúzás csak.

17es le is írta, hogy ő kegyeskedik kiválasztani azt a pasit az 1000 közül,de pénz alapján. A pasi személyisége meg tök mindegy, amíg fizet.

Csak azt nem tudom, hogy ez a nő, vagy az ilyen nők, mitől annyira különlegesek, hogy ne lehetne őket csak úgy simán kikukázni az ilyen hozzáállásuk miatt. Itt kezdődnek a felszínes kapcsolatok, amiben a pasi inkább elmegy egy kvához beszélgetni, még csak nem is a szex miatt.

2021. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!