Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a 25 év fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a 25 év fölötti szűz férfiakról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Örülök, hogy vannak férfiak, akiknek az élete nem a csábítás és a szex körül forog.
Ha egyébként normálisak és nem sajnáltatják magukat, nem hibáztatják a társadalmat, nem hangoztatnak nőgyűlölő állításokat, nincs bajom velük.
Egyáltalán nincs róluk véleményem, semmi közöm számomra idegen férfiak nemi életéhez.
Furcsának tartom őket, tuti, hogy van valami komoly defektjük, de attól még az élet egy másik területén lehetnek értékesek.
Nem dől össze a világ, de azért cikinek tartom, ha manapság valaki ennyi idős korára nem tud összehozni legalább egy futókalandot.
Ultragáz, az én szememben ők nem férfiak, hanem a természetes kiválasztódás melléktermékei.
Egyéb (válaszban kifejtem)
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Felolvastam a 43 éves nőveremnek, és ez a válasz nincs a felsorolásban:

"Ide vele!"

2021. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szegények olyan férfiak, akik kiestek a nők látóköréből a természetes kiválasztódás eredményeképpen.

DE!

Nem tartom őket ultragáznak. Elvégre a nőknél való sikert döntő mértékben a szexuális (azaz a fizika) vonzerő határozza meg. Ha ez nincs, akkor esélytelen. És a 25 év felett szűz férfiak legnagyobb részénél itt van a probléma. Nem tartják őket szexuálisan vonzónak a nők. Nem látják őket férfinak.

Én azonban ettől még nem fogom őket degradálni, hogy ők nem is férfiak. Férfiak, csak nem vonzóak.


Az "incelek" számának progresszív növekedéséből arra is következtethetünk, hogy a világgal egyre durvább problémák vannak.

2021. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Párom volt ilyen. Együtt volt egy lánnyal kb 5 évig, de a lány nem igazán volt nyitott a szexre. Melleit megfoghatta, de pl meztelenül kb csak 3x látta véletlenül. Azt gondolta, hogy a lány aszexuális és mivel nagyon szerette elfogadta. Aztán kiderült,hogy a lány más fasziknak írogatott meg le is feküdt így a páromat totál tönkre vágta (22 volt ekkor). 6 év kellett neki, mikor egy férjezett nő elkezdte provokálni miután megtudta, hogy szűz, hogy tuti sząr az ágyban és csak úgy tudja meggyőzni, ha megmutatja mit tud. Így vesztette el 28 évesen, a mai napig szégyenli és csak nekem merte elmondani. Mikor mi összejöttünk nekem nem tűnt fel, hogy tapasztalatlan. Csak félév után mondta el nekem, hogy én voltam a második alkalma. Nekem ez nem volt szánalmas, hál istennek mostmár ő is elfogadta
2021. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen srácot, és nagyon aranyos, jólelkű fiú, de külsőre is vannak gondok (bár sokkal többet is ki tudna magából hozni, ha akarna), viszont a legnagyobb probléma az irtózatos önbizalomhiánya, semmire sem tartja magát, már a testtartásáról sugárzik ez a "gyengeség".

Nem kell alfának lenni, de azt szerintem minden lány elvárja, hogy legalább annyira legyen magabiztos egy pasi, hogy ne azt lássa rajta, hogy neki kellene férfit csinálnia belőle.

Ettől függetlenül semmi rosszat nem gondolok a hozzá hasonló fiúkról, sőt sajnálom őket, nagyon rossz lehet ez, csak erős önismereti tréninggel, önfejlesztéssel kellene kezdeni.

És az sem igaz, hogy a külsőn nem lehet nem változtatni. Elég rákeresni pl. néhány sztár pasira, hogy néztek ki régen.. A jó stílus, egy jó frizura, szőrzet, edzés, csodákra képes.

2021. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleg megnezni a counterpart nevu film elso reszet es mar ott latszik a kulonbseg, ugyanazon szinesz altal. Zsenialis szinesz a ficko. Ennyit szamit az onbecsules kivulrol.
2021. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy 25 fleetti szűz férfiak. Mi más lenne a véleményem?
2021. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, de már most sejtem, hogy 5 év múlva is szűz leszek. Az oka egyszerű, nincs szexuális vonzerőm. Mintha egy kappan lennék a nők szemében, vagy nem is tudom.


F

2021. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!