Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt féltékenynek kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt féltékenynek kéne lennem? Barátnőm azzal a pasival beszélget,akivel talit szerveztek anno.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég óta vagyok együtt és van egy pasi,akivel korábban egy társkeresőn ismerkedett meg és találkozót is megbeszéltek,de nem lett semmi sem belőle,mert én jöttem vele össze. Így személyesen sosem találkoztak.

Most elmondta a barátnőm,hogy ráírt erre a pasira és elkezdtek újra beszélgetni. Vajon emiatt féltékenynek kéne lennem? Vagy csak egy sima beszélgetés miatt butaság féltékenykedni? Hétköznapi témákról beszélgetnek, szóval semmi extra.

Ti mit tennétek ez esetben?


2021. febr. 22. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Miért írt rá és miről beszélnek?
2021. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Én a kapcsolatunk első parhetében nem szóltam semmit,aztán mondtam a páromnak, hogy engem zavar hogy a korábbi vetéjtarsam keresi. Messze nem voltunk egy súlycsoportban, nem féltékeny voltam, csak baromi irrítáló volt számomra hogy hivogatja minden nap.

Szerintem szólj neki, hogy ez téged zavar.

2021. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kéne. Ha már összejöttem valakivel, nem barátkozom meg beszélgetek ellenkező neműekkel társkeresőről. Régi barátok más téma, de ez így gáz.
2021. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1#

Ráírt a pasira hogy mi újság vele mostanában és hogy hogy van.

Utána elkezdtek beszélgetni sulirol és más témákról

2021. febr. 22. 11:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy jó vele beszélgetni és csak kíváncsi hogy mi van vele
2021. febr. 22. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én kibaxnám, mert gyakorlatilag mellettem vadászik. Hagyjuk a dumát, hogy csak beszélget. Pont vele.
2021. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi rosszat írtam, amiért így le lettem pontozva?

Itt úgy tűnik, mindenkinek belefér, hogy ismerkedjenek a párjuk mellett.. Főleg társkeresőről. Érdekes.

2021. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

Valószínűleg csak megkedvelte, jófejnek tartja, hiszen veled jött össze, ráadásul el is mondta. Ettől függetlenül én tiszteletlennek érzem nagyon, főleg, hogy valószínűleg találkozni is fognak majd, legalábbis kétlem, hogy örökké csak neten dumálgatnának.

De persze a legrosszabb verzió is simán lehetséges, hogy nem érzi biztosnak a kapcsolatotokat, és B tervet is szeretne, téged meg totál hülyének néz.

2021. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kirúgnám a nőt a 3,14csába.

Itt nem arról van szó, hogy írt neki a pasi, ő pedig visszaírt, hanem eleve ő kereste meg a pasit, ő írt rá a pasira.

Nekem eléggé átlátszó, melletted vadászik, jól írta itt valaki.

Nő létemre mondom ezt.

2021. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komplett hülyének néz téged.

Tedd ki a p...csába.

2021. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!