Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hány olyan nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hány olyan nőre tudtok visszaemlékezni az életetekből, akit úgy éreztek hogy anno elszalasztottatok?

Figyelt kérdés

Pedig mondjuk lett volna potenciális lehetőség összejönni vele, de valamiért "elbénáztátok" a dolgot, vagy valamilyen más okból kifolyólag nem lett belőle semmi.

Akár párkapcsolat, akár szexkapcsolat szempontjából.


2019. máj. 9. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen. El volt jegyezve, de belém volt szerelmes. Annyira emlékszem, hogy ott voltunk ketten, enyhén ittasan, ahogy nézett rám... Annyira meg akartam csókolni, és éreztem rajta, hogy ő is nagyon. De pont előtte ért véget pár hónappal egy komoly kapcsolatom, úgy, hogy megcsalt a lány. Nem akartam az ő vőlegényével ugyanezt megtenni.

Persze a sors iróniája, hogy rá egy fél évre szakítottak, de akkor már elmúlt a varázs. Kicsit sajnálom.

2019. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Én ismerek jópár olyan pasit, akibe fiatalon bele voltam zúgva, de nekik csak szex kellett, ma meg már szóba sem állnék velük, mert nem vitték semmire. Na ők biztos elszalasztottak, mert én csinos vagyok és diplomás is :D
2019. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Igazából utólag belegondolva nem bánom, hogy semmi nem lett egyik ilyenből sem, szóval egy ilyen sincs.
2019. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre sem. Akiben ott a lehetőség, azzal nem hagytuk egymást menni.
2019. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Kettőre.


Az első gimiben volt. Volt egy osztálytársam, akibe évekig szerelmes voltam, persze plátói módon. Aztán érettségi után, a banketten elmesélte, hogy én is bejöttem neki és volt 2 alkalom, amikor konkrétan összejött volna velem.

A "vicc" az egészben az, hogy emlékszem mindkét alkalomra, de nem vágtam, hogy mi van, nem vettem észre a jeleket, pedig tényleg csak kb. át kellett volna ölelnem vagy megpuszilnom és együtt lehettünk volna. Hab a tortán, hogy mindkét gimis barátjával ezek után az alkalmak után jött össze pár héttel, mert azt hitte, hogy nem tetszik nekem és valahogy próbált túllépni rajtam.

Csak mikor ezeket elmondta, nekem épp volt barátnőm, így nem lett az egészből semmi.


A másik már 30 éves koromban volt. Évek óta volt egy nagyon jó lánybarátom, aki iránt egy idő után elkezdtem többet érezni. De ő épp párkapcsolatban volt. Egyik este kicsit többet ittunk a kelleténél és egymásba gabalyodtunk kicsit, de nem volt semmi, még csók se. De a pillanat megvolt, csak nem csókoltam meg, mert nekem éppen alakult egy lánnyal valami és ő még mindig párkapcsolatban volt.

Miután összejöttem azzal a lánnyal, sírva mesélte el, hogy ha akkor megcsókolom, akkor elhagyta volna a barátját miattam. De akkor már szerelmes voltam és nem szakítottam miatta az új barátnőmmel.

Itt is van "vicc". Ez az új barátnőm 3 hónap után szakított velem. Addigra a lánybarátom meg miután szakított a korábbi barátjával, összejött egy új faszival. Igazából azóta nem is tarjuk a kapcsolatot, így mint barátot is elveszítettem.


35/F

2019. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Az első nagy kapcsolatom gimiben kezdődött. Akkor jó pár lánynak bejöttem és suliban azért elég könnyű volt bármit kialakítani, mivel az ember a fél napját ott töltötte. Akkor még úgy álltam a dolgokhoz, hogy egy kapcsolaton dolgozom és azért teszek, emiatt nagyjából 10-20 lányról lemaradtam, akiket simán behúzhattam volna.

OKJ-n és egyetemen is volt még 1-2 lány, de azok általában apróságokon mentek el. A többinél pótoltam azt, ami kimaradt gimiből.

2019. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Legalább négyre 🤔
2019. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 nőre.


De közülük ha az elsővel összejöttem volna már lehet, hogy gyerekeim lennének...de jobb, hogy nem.

2019. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyon tuti ilyen helyzetem volt nemrég, emellett egy másik, de az kölcsönös próbálkozás volt mindkettőnk részéről. Tehát összesítve mégiscsak egy, de az nagy volt.
2019. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!