Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mennyire él vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mennyire él vissza azzal, hogy a gyengébbik nemhez tartozik?

Figyelt kérdés

Emiatt ugye illemből :


- nem lehet kiabálni a nővel

- ha a nő sír akkor kb neki van igaza mert szegény kis nő sír

- a nő mondhatja, ha faxságot csinált, hogy kiborult és akkor szintén más elbírálásban részesül


Stb..


Mit gondolsz mennyire élnek vissza ezzel a nők és mennyire valódiak ezek a reakciót.


1-5-ig


1:valódi

5: kamu színészkedés az egész és kihasználják a helyzetet.



2021. febr. 24. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

1.1

nagyon ritkán találkoztam echte visszaéléssel. azzal már gyakrabban, hogy vállaltan beletörődik a gyengeségbe, férfiakra hagy valamit, amit akár ő is tudna, de legtöbbször azt tapasztalom, hogy sokuk inkább erőn felül igyekszik, minthogy gyengének tartsák.

2021. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Gyengébbik nem? Azért ez így erős.

Kiabálni senkivel nem lehet, ha máshogy nem tudsz érvényesülni az személyes dolog, de se férfival, se nővel nem kiabálunk.

2021. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
frusztralt nogyulolo incelke visszatert!
2021. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Gonosz nők nagy manipulátorok, kezdjél inkább palikkal én azt javaslom neked. Mindenki jobban jár.
2021. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Fű.. ha ennyire kivagy, szerintem legyél inkább pasikkal. Amúgy 1. Nagyon ritka szerintem, amit leírsz és az is csak egy bizonyos rétegre igaz.
2021. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

#4: ez nagyon jo otlet, remeljuk megfogadja a kerdezo!


vagy esetleg B opciokent muttesse at magat nove? de persze csakis atlagos, tucatnove, hogy elutasithassa a vilag OSSZES atlagos pasijat, aki nincs 190 centi, nem milliomos vagy nincs brad pitt arca. mert ugye ezek az alavalo atlagos nok joval a sajat szintuk fole teszik a mercet es csak a fullos pasik kellenek nekik, szegeny normalis sracok meg nem.

2021. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Nő vagyok, s ha nem is 5-öt, de 4,5 adok.

Környezetekben nagyon sokan kihasználják. Sztem mindenki csinálja, csak nem vallják be.

Nekem is volt rá péld természetesen.

2021. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Ismertem valakit aki az érettségin elsírta magát és jobb jegyet kapott, de utána mind szívtuk miatta a vérét.

Soha életemben nem láttam máskor hasonlót, nő vagyok én is.

De bavallom a példáid furák:

-senkivel sem lehet kiabálni, de aki egy kiabálós barom az a nőkkel is ordít

-nem igaza lesz a sírastól, hanem ez érzelmileg manipulálja a másik személyt, elérhetnek vele célokat

-ezt a kiborulós dolgot nem értem egyáltalan, hogy magyaráz ki azzal barmit, hogy "kiborult" és ez miért mentesítene bárkit a felelősseg alól? Ilyenről sosem hallottam még.

Amúgy jellemző a férfiakra is a hasonló jellegű érzelmi manipuláció manapság, de az agrasszió is.

Nem szent egyik nem sem.

2021. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%

Hát mint az állat, úgy kihasználják. Csak tudod, ha leleplezed őket, akkor te gonosznak, elmebetegnek leszel beállítva. De annyira egyértelmű az egész.


"Gyengébbik nem? Azért ez így erős."

Nem. Teljesen gyengébbik nem, teljesen igaz.

A nőnek az egyetlen hatalma az, hogy a férfiakat irányítja, manipulálja, báját felhasználva. Teljesen ki vannak szolgáltatva nekünk, mi nálunk van az igazi hatalom, az erő, ők pedig nem megszerzik ezt a saját kezükbe, hanem rajtunk keresztül irányítják. Vannak érdekes elméletek, hogy ha pl. csajozni akarsz, csináld az ellenkezőjét annak, amit a csaj mond. Ez rengetegszer igaz. Nem értik magukat, és felháborodnak, ha kiderül, h semmi hitelt nem kéne adni a szavuknak.


Ezt teljesen tapasztalatból mondom, visszamenőleg a párkapcsolataimat elnézve is, a csajozásomat is így fejlesztettem, és iszonyatosan jól megy.

2021. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

"Teljesen ki vannak szolgáltatva nekünk, mi nálunk van az igazi hatalom ...."


Érdekes lenne tudni, hogy szerinted mégis miért lenne szerinted egy felnőtt, egészséges, munkaképes nő kiszolgáltatva a férfiaknak.

2021. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!