Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap megiszik a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap megiszik a férjem 2sört ez baj?

Figyelt kérdés
Kb 17-18éves kora óta minden este isznak a barátaival. Hétvégén van hogy 10et de kb heti egyszer elmarad és akkor nem iszik egyáltalán. Titeket ez zavarna? 26n

2021. febr. 24. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem alkoholista, akkor nem annyira
2021. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez téged zavar, vagy gondot jelent az életetekben, akkor igen, baj. HA neked megfelel, akkor nem baj.
2021. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
14%
Az én férjem is szinte minden nap iszik 5-6sört de nekem még eszembe sem jutott hogy ez baj lenne. Dolgozik reggeltöl 5ig utána kb 7-8ig a kocsmába van a barátaival és utána itthon velünk. Most amióta meg zárva vannak a kocsmák csak hétvégente iszik a barátaival meg néha tv közben 1sört. 36N
2021. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

A férjed alkoholista. Sokan azt gondolják hogy csak az számít alkoholistának aki minden nap a sárga földig issza magát, holott orvosilag a gyakoriságon van a hangsúly.

Ha neked ez megfelel akkor egészségedre, nekem tuti nem kéne egy ilyen alak.

2021. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen, zavarna.
2021. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen, zavarna, az nem indok hogy dolgozik. Sajnos alkoholista, 50 éves korára nem lesz mája.
2021. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben a 2-al értek egyet. Ha téged zavar beszélj vele, de ha neked ok akkor semmi jelentősége nincs igazából.
2021. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

#4

Érdekes ez az orvosilag elismert gyakoriság szó azért nem?


Aki mindennap iszik egy kv-t az kávé függő? Én mindennap leülök játszani 2-3 órát, akkor játékfüggő? A játéknál akár lehetne hobbi is mert lehet eSportoló akarok lenni és nem erőemelő.


Csak azt akarom mondani, hogy akkor senki ne csináljon semmit mert az függéshez vezet.


Én véleményem szerint ha jól esik neki igya meg, ha a haverokkal 1-2 órát kocsmázik, tegye. Csak legyen felelősségteljes, ne a család anyagi és mentális rovására menjen, és töltsön időt velük is ne csak a haverokkal.


Mi barátnőmmel minden hétvégén megiszunk 1 üveg tokaji-t meg 2 sört a netflix alatt és úgy vagyok vele inkább ezt iszom mint 2l sió-t vagy más cukrozott sza*t...

2021. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
alkoholista a férjed, engem zavarna.
2021. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem zavar, hogy a férjed alkesz, akkor semmi gond.

Én ezért is raktam ki az exem. Ő kb. 4-5-ször egy héten ment a kocsmába, mert ott voltak a "barátok". Tudod, embert barátjától... Aztán összejöttem a mostani párommal, aki heti 4-szer nem a kocsmába, hanem sportolni jár. Neki ott vannak a barátai. Hát van némi különbség.

2021. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!