Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a kitartott nő, aki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kitartott nő, aki egész nap otthon van és ráér miért nem képes lefogyni és edzeni a férje kedvéért?

Figyelt kérdés

Van egv ismerősöm, aki baromi jó pasi, a felesége pedig egy kistehén. Semmit nem kell csinálnia, csak 1 háztartásbeli.

Aztán majd csodálkozik ha lelép az ura.



2021. febr. 25. 10:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező nekem egy kérdésem van, miért foglalkozol te mással, más kapcsolatával?


Kit érdekel, hogy mi van másnál az az ő dolguk.


Neked sem lehet valami jó életed ha mással foglalkozol.

2021. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

160 centi és nem szépen hízott meg. Elismerem ,h vannak csinos molett/kövér nők.

Amúgy a férje panaszkodik nekem, h milyen igénytelen/lusta a nő.

Pénze is meg szabadideje is van. Az más amikor valakinek nincs erre energiája meló/gyerek mellett.

2021. febr. 25. 10:59
 13/32 anonim ***** válasza:
97%

És neked amúgy ehhez mi közöd? Meg nekünk?

Neked is kutya sok szabadidőd lehet, hogy egy idegen faszi házasságával foglalkozol, mi a bajod?

2021. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
14%
Mert igénytelen és lusta.
2021. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
és valószínűleg nem is túl boldog....
2021. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%
Mert a kérdező nagyon boldog lehet ha annyi őröme van hogy itt oltogat egy valoszínűleg nemnis létező szitu miatt...
2021. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom, mert nem ismerem őket, csak a saját tapasztaltom tudom megosztani.

Az én feleségem 170cm és 58-60 kiló volt mikor megismertem és elvettem, nagyon jóalakú volt. Most már 80 kiló és én ugyanúgy imádom őt! Ha rám néz a gyönyörű szemeivel, ugyanúgy levesz a lábamról, mint 17 évvel ezelőtt és 20 kilóval könnyebben.

Lehet ők is szeretik egymást és a férfinek nem számít az a néhány plusz kiló. Az, ha egy nő teltebb, nem zárja ki hogy szeressék őt, ez butaság.

2021. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem a külsőségekre megy a férje, és így is elfogadja a feleségét, mivel őt szereti. Verheted itt a tantamot, te sosem fogsz felérni a felesége szintjére. Ha annyira rossz lenne a férjnek, akkor veled lenne és nem még mindig a te szavaiddal élve, "Kistehénnel". Lehetsz szép és vonzó, bár azt kétlem, de akkor se fogsz kelleni a férjnek. 😉😏😆
2021. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy van vele, hogy jóvan, már megfogtam a pasit. Vagy depressziós. A férjének le kellene ülnie vele komolyabban beszélgetni, hogy nem vagy már így vonzó... nemcsak célozgatni a közös diétázásra, aztán puffogni a haveroknak.
2021. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

17

Pont az ,h a férjét zavarja, h a nő kb anni kiló mint ő.

2021. febr. 25. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!