Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a kitartott nő, aki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kitartott nő, aki egész nap otthon van és ráér miért nem képes lefogyni és edzeni a férje kedvéért?

Figyelt kérdés

Van egv ismerősöm, aki baromi jó pasi, a felesége pedig egy kistehén. Semmit nem kell csinálnia, csak 1 háztartásbeli.

Aztán majd csodálkozik ha lelép az ura.



2021. febr. 25. 10:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
65%

Lehet agyára ment az otthon töltött rohadt sok idő.

Anyám dettó ilyen. Ő nem hízott ennyit, de nagyon igénytelen egy nő lett. Egyáltalán nem ad magára, szerintem apám is jobban örülne, ha tenne magáért valamit és nem csak lenne itthon egész nap.

Bele tud az ember fáradni az otthon ülésbe is, akkor is, akármilyen hülyén hangzik.

Illetve lehet depressziós is, olyankor tényleg az edzés az utolsó dolog, amire az ember a fejét adná.

De ettől függetlenül kérhetne segítséget. Gondolom a nő is érzi magán, hogy bizony felszaladtak a kilók. Én magamon 5-6 kilót is megérzek. Ennyi jött egy év alatt, viszont elkezdtem edzeni és pszichológushoz járni.

2021. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
0%
Az ilyen nőket már rég csalja az uruk
2021. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!