Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat lányoknál ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat lányoknál ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben többször is előfordult az, hogy amikor várakoztam valahol, akkor egy-egy lány fizikailag már kellemetlenül közel állt hozzám.

Legutóbb egy liftben volt ilyen. Nagyjából 10 személyt képes befogadni, egyedül álltam a végében, beszáll egy csaj és olyan közel áll meg hozzám, hogy alig tudtam úgy levegőt venni, hogy ne fújjam az arcába.

Másik alkalom munkahelyen volt. Ülünk x helyen, várjuk a társaság másik felét. A kolléganőm olyan közel állt meg hozzám, hogy azt hittem az ölembe akar ülni. Fel sem tudtam volna állni anélkül, hogy fellöktem volna. Liftben dettó.


Ez jelentheti azt, hogy ezeknek az embereknek szimpatikus vagyok? Csak nem csinálnának ilyet, ha taszítanám őket :D


2021. febr. 25. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szólj neki, hogy arrébb tudsz állni?

Annyi bamba, túlterhelt ember van...

2021. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A szájába akarja venni a kolbászod
2021. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ez ugye bármit is jelenthet, tipik nők. Ha közelednél az a baj, ha nem akk az.
2021. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
"Nagyjából 10 személyt képes befogadni, egyedül álltam a végében, beszáll egy csaj és olyan közel áll meg hozzám, hogy alig tudtam úgy levegőt venni, hogy ne fújjam az arcába." És ezt van aki elhiszi?
2021. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meglepően sokan nem értik a személyes tér fogalmát. Pl. ha kilencezer hely van a buszon, akkor is mindig van aki mellém ül, vagy a boltban van, hogy konkrétan érzem a leheletét a papának a nyakamon (korona előtti idők persze. Ez az új Krisztus előtt :D Kr.e.:D). Pedig hidd el, nekem semmi szimpatikus nincs a gyászos fejemen, és mégis vannak ilyenek, akik nem képesek a pad végére ülni, hanem majdnem az öledbe...
2021. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy jarvany idejen csak azt jelenti, hogy egy budos taplo, csakazert sincs tavolsagtartas.
2021. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről most eszembe jutott egy sztori ami velem történt meg még 7 éve.

Hazafele tartottam a helyi járatos busszal, egy 3 fős társaságnak a lány tagja csak úgy odaül mellém, és abba az irányba nézett amerre én, közben konkrétan az egész teste hozzám simult. Csak kár, hogy 1-2 megálló múlva leszálltam. Valószínűleg csak kéretni akarta magát, nem vertem akkoriban nagy dobra, plusz a haverjai miatt komolytalannak véltem.

2021. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!