Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem vagytok bátrabbak? Nem gondoljátok, hogy megnyerőbbek lennétek a lányoknál, ha nyitottabb viselkedést mutatnátok?

Figyelt kérdés

Van egy olyan osztálytársam (felnőttképzés), aki nem mondható egy jóképű fiúnak, de nagyon megnyerő személyiség azáltal, hogy folyton mosolyog és kommunikál a lányokkal, köztük velem is.

Oda szokott jönni hülyéskedni hozzám szünetekben, ami nagyon pozitív számomra.

Nagyon vonzó szimplán attól, hogy mosolyog.

Szeretek vele beszélgetni, és sok minden megfordult a fejemben vele kapcsolatban.


Olvasom, hogy sok a félénk, bátortalan fiú, akik nem tudják hogyan kommunikáljanak a lányokkal, pedig szeretnének és hogyan tűnjenek fel megnyerő színben...


Hogyan kommunikálnátok egy számotokra szimpatikus lánnyal?

Nem gondoltatok még rá, hogyha pozitívabbak lennétek nagyobb sikert érnétek el?


2016. szept. 22. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez igazából élethelyzet függő is. Például ő tudott kapcsolatot teremteni veled, mert épp évfolyamtársak vagytok. De vannak olyan helyek (munka, akár fiús suli) ahol szinte lehetetlen eldumálgatni bármilyen lánnyal is.


Szóval nincs meg az a környezet, ahol el lehet kezdeni beszélgetni.

2016. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az csak kifogás, hogy nem volt megfelelő a hely, idő, stb. Ha valaki jól tud kommunikálni, magabiztos és nem azt mondogatja magának, hogy biztos nem nézek ki jól, biztos van barátja, biztos csúnyának tart akkor bármilyen helyzetben tud ismerkedni vagy csak beszélgetni, de aki félénk és kifogásokat keres, annak a legalkalmasabb helyzet sem felel meg, mert valami biztos nem tökéletes.

26/f

2016. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sok visszautasítással,kinevetéssel,megalázással a hátad mögött,Te sem lennél egy idő után annyira bátor...

Pozitív visszajelzés nélkül természetesen... hiába csinálsz bármit,kedves vagy,normális,jófej,odamész beszélgetni és flegma fejeket vág,arrébb megy,csúnyán néz rád,stb. csak azért,mert nem születtél helyesnek,és akkor már kb. nem is vagy ember,akivel legalább beszélgetne...

25/F

2016. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem, hogy női szemszögből ez ilyen egyszerűnek tűnik.
2016. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen jellegű kérdéseknél és eszmefuttatásoknál tényleg elgondolkozok azon, hogy miért...?

Szerinted, a srácok először nem próbálnak nyitottak és pozitívak lenni a társkeresésben? Középiskolában, egyetemen, munkahelyen? Hanem egyszer csak puff, zárkózottak lesznek? :D

Sokan valóban nem tudják, hogy kommunikáljanak a lányokkal. Sok embernek meg teljesen felesleges. Rengetegszer voltam nyitott és kedves a lányokkal, de igazából nem sokra mentem vele. Több sikert értem el, amikor nagyképűen vagy bunkón viselkedtem. És nem, nem csak a plázacicáknál, hanem minden jellegű lánynál.

De ha végignézek a párkeresésben sikertelen egyetemista csoporttársaimon, egyikük sem néz ki jól. És igazából teljesen lényegtelen, hogy mennyire próbálnak nyitottak és kommunikatívak lenni, ha a kinézetük miatt az első körben kiesnek.


Ez a kérdés kb. olyan, mintha azt kérdezném: Nem gondoltál még arra, hogy gyorsan csapkodj a kezeiddel és repülni fogsz? A dolgok nem ilyen egyszerűek.

2016. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez személyiségfüggő, ha valaki extrovertált az ugyanúgy előny az ismerkedésnél, mint a szép szemek. De egy introvertált személyiségnek önmaga megerőszakolása lenne átváltozni. Sajnos ez sem döntés kérdése.
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

"Hogyan kommunikálnátok egy számotokra szimpatikus lánnyal?"


Sehogy, ha egy nő szimpatikus, messzire elkerülöm. Ha erre nincs lehetőség (pl. közös munkahely, vagy a kérdésben szereplő osztálytársi viszony), akkor csak annyit kommunikálok vele, amennyit nagyon muszáj.


"Nem gondoltatok még rá, hogyha pozitívabbak lennétek nagyobb sikert érnétek el?"


Nem. Sőt! A pozitív hozzáállás a kudarc előszobája.


Példa: pozitívabb vagy --> próbálsz kommunikálni, próbálsz közeledni --> el fognak utasítani (majdnem mindig elutasítanak/elutasítottak) --> és itt a kudarc, a sikernek nyoma sincs. És ez még a jobbik eset.


A rosszabbik verzió: pozitívabb vagy --> próbálsz kommunikálni, próbálsz közeledni --> csodák csodája, a hölgy vevő rá --> pár hónap múlva darabokra töri a szíved --> bukás, csalódás, fájdalom, harag, gyűlölet...


De! Ha nincs próbálkozás, nincs bukás, nincs csalódás, nincs fájdalom, nincs kudarc. És ha nincs kudarc, az már siker. :)


Én ezért nem vagyok "bátrabb".

2016. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értitek miről ír a kérdező...


A mosoly, mosolyt szül és jókedvet, és igen ez a mai világban már kivesző félben van.

Többet kell mosolyogni, már én is rájöttem, és akkor a lányok is visszamosolyognak, és máshogy állnak hozzád!

2016. szept. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: "A mosoly, mosolyt szül és jókedvet, és igen ez a mai világban már kivesző félben van. "

Szerinted senki sem gondolt még arra, hogy a mosoly jó pontot jelent? Mosolyoghatsz bármeddig valakinek, ha nem jössz be neki.

A mosoly valóban jó, de önmagában semmit sem jelent ismerkedés szempontjából. Kihalófélben meg se a mosoly, s a jókedv nincs. Akármikor végigmegyek az utcán, látok vidám embereket.

2016. szept. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor picsogj mert nem állnak szóba veled a nők...

Nekem sem igazán jön össze a nők terén a dolog, de attól még nem temetem el magam.

Ezt at utolsónak mondom.

2016. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!