Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus lehet?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és kb 20 éves koromtól kezdve csak a 30 év körüli férfiak tetszettek, és velük volt kapcsolatom, amit nem is tartottam furának. Viszont egy ideje megtetszett egy 17 évvel idősebb férfi, amikor elkezdtem vele beszélgetni még gyakran gondoltam arra, hogy ő jóval idősebb tőlem..de már egy ideje eszembe sem jut, másoknak is úgy beszélek erről az egészről mintha mondjuk velem egyidős lenne a férfi.

Apakomplexus lenne? Bár én azért gondoltam, hogy ez nem az, mert ennyivel idősebb sosem tetszett még, és alapból nem is tudom elképzelni, hogy 40 évessel isnerkedjek, de őt másnak látom.


2021. febr. 26. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Sokaknál apakomplexus, sokak pedig egyszerűen nem ismerik be maguknak, hogy inkább ülnének a készbe, mint egy velük egy érzelmi/értelmi/anyagi szinten élővel dolgozzanak a kapcsolaton.
2021. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem, ez természetes, mert a nők előbb érnek. Semmi bajod.
2021. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mindig apakomplexus. Az emberek mindig fiatalabbnak erzik magukat a valos koruknal. A 40 eves ember, meg olyan hatassal van rad, mint amilyen kepet az apukadrol orzol magadban. Nem, nem a fizimiskaja miatt. A viselkedese valtja ki ezeket az erzeseket. Ettol tartod ot biztonsagosnak. Valojaban meg becsapnak az erzeseid. Rengetegszer elofordul. Neked kell megfejtened, hogy miert o tetszik, mi tetszik benne, amit masban nem talaltal meg. Amig nincs erre valaszod, addig biztos lehetsz benne, hogy az erzeseid jatszanak veled.
2021. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Valaki képes leírni, hogy az #1-es válaszom miért áll 0%-on? Van értelme egyáltalán válaszokat írni az oldalra vagy csak a férfiakat kell szidni?


#2: Engedjük már el ezt az urban legendet...

2021. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom mi ez, de nekem így 31 évesen se kéne egy 40+os hapsi. Vannak ilyen csajok, akik valamiért az ilyen idősebbekre buknak. Az egyik barátnőm is ilyen, se neki gyanúsan apa komplexus, mert általános iskolában meghalt az apukája.
2021. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos.


Legjobb barátnőm majdnem 22 éves. Nincs apakomlexusa, nagyon jó kapcsolata van az apukájával. Méhis tetszenek neki 30as akár néha 40esek is akik jól tartják magukat.


Nekem speciel nincs ANNYIRA jó kapcsolatom apámmal, de nem is vészes, nem hagyott el gyerekkoromban, nem kell apaszerepű ember.

De igenis vannak férfiak akik a 30as éveikben vagy egyesek akik 40es éveikben is akár nagyon jól tartják magukat és igen az ember észreveszi hogy x pasas vonzó.


Mondjul nekem meg pl a baratnőmnek is tetszenek a velünk egykorúak is, nem csak a 30asok, de ha valaki jól néz ki, vonzó, az ember észreveszi. 🤷‍♀️


Az apakomplexusnak meg olvassanak utána sokan, hogy mik a tunetek stb.

2021. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Sokaknál apakomplexus, sokak pedig egyszerűen nem ismerik be maguknak, hogy inkább ülnének a készbe, mint egy velük egy érzelmi/értelmi/anyagi szinten élővel dolgozzanak a kapcsolaton"


Mert ezzel mi a baj????

2021. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Kedves kérdőjeleket halmozó barátom, részemről semmi. Sehol sem írtam, hogy ez baj lenne. A kérdésre írtam csak egy választ! :D
2021. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd megfordul. Nekem mindig a 30 körüli pasik tetszettek, 16 évesen is 30 éves párom volt. És még mindig ők jönnek be, csak már lassan 40 vagyok😂
2021. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megismernélek:)
2021. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!