Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom! Mit tegyek most? Körülbelül egy félórája mondta nekem hogy vége. Összevitatkoztunk, ő is féltékeny én is az vagyok. Msn-en történt az egész.

Figyelt kérdés

Bár azt mondta hogy szeret, én is nagyon szeretem.

Nem tudom hogy komolyan gondolta-e, de amióta lement msn-ről folyamatosan küldi a visszahívó sms-t.Sajnos felhívni én egyáltalán nem tudom.

Szerintetek lesz esély hogy kibéküljünk?

Érdemes.Én nagyon szeretem.Több mint 2 hete vagyunk együtt, de annyira boldogok voltunk együtt.És jól éreztük egymssal magunkat.

Csak én is féltékeny ő is.Pedig biztosan mondhatom hogy alaptalanul.


2010. aug. 17. 23:06
1 2
 11/17 Prímás Lancelot ***** válasza:

bocs tudom hogy nem ide tartozik.. de mit hirdet? :D

(én nem szoktam ilyenekre kattintani)

2010. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én értem! Azért mert esetleg nem meri mással megosztani akit ismer vagy nem akarja mert nincs legjobb barátja.. anyukájával se akarja vagy már alszik..stb
2010. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon tehetlen vagyok, nem volt kivel beszélnem.Már kisírtam magam mit kellene tennem?!
2010. aug. 17. 23:24
 14/17 anonim ***** válasza:
hát azt nemtudom mit hirdet mert most nincs kedvem elolvasni de nekem is úgy mondta valaki .. hogy minnél többen kattintsanak rá meg ilyenek
2010. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja am a semmin vesztetek össze holnap ujra összejöttök ha beszéltek
2010. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Prímás Lancelot ***** válasza:

na rámentem, ez valami hosszu fos.. nem is hirdetés. hír?

mindegy nem olvasom el. azért futtatok egy víruskeresést gyorsan.

2010. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok basszus?

2 hét? 2 hét alatt még bele sem lehet szeretni rendesen..

ha meg msnen szakított meg is érdemlitek mindkettem...

2010. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!