Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz lány lehet terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lány lehet terhes?

Figyelt kérdés

a barátnőmet az ujammal segítetem elmenni szűz még a lányis meg énis az ujja hozzá ért az ondómhoz és az én ujjam is és utána is folytatuk az (durván mondva) ujjazását és ettől lehet a szűz lány terhes h még meg van a szűzhártyája??

utána zsepivel kitüröltük a vagináját utána rá 15 percre elment pisilni is és h lehet e még terhes

hétfőn éjfél körül történt az eset kérrem gyorsan segítsetek


2010. aug. 17. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézus szted h született ? o.O
2010. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
NEM IGAZ, hogy a spermiumok pár másodperc alatt elpusztulnak a levegőn. Még olyan 14 éves korom táján egyszer megvizsgáltam a mikroszkópommal őket, és percekig úszkáltak még. Bár aztán az is lehet, hogy nekem van szuperspermám :D
2010. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Váó! Ezzel bekerülhetnétek a Phineas és Ferb láncreakcióba a Disney Challnelen :D
2010. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Basszus szakadok a röhögéstől. xDxDxD

Fúúú... Ez most kellett még ehez a naphoz. xDxDxD

Hát ez eszméletlen. xD

2010. aug. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
am nem értem minek kezdetek bele a pettingbe ha fogalmatok sincs róla mit csináltok...nem olvastam mindent végig így nem tom h hány éves vagy ha esetleg szó esett róla... de ha "érett" lennél már tudhatnád ha látod h a te vagy a bnőd ujján van sperma akk azt lemosni vagy vmi h vél se legyen baj... ha terhes is akk is megérdemlitek am meg szoktak olyat is h kotonnal ujjaznak ...fertőzés és egyéb veszély pl ez is... de mind1 am azért ha nem vagytok biztik egy sürg. tab beleférne
2010. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
szerintem egy 72órás tabi simán belefér...
2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat de csináltunk egy tesztet és nem terhes
2010. aug. 18. 22:17
 18/20 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, hogy létezne, de sok ember szerint 2011 évvel ezelőtt egy Mária nevű nőnek sikerült.
2011. jún. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jézus uram atyám...
2011. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Így utólag jut eszembe.. jó hogy még nem csiszolópapírral töröltétek ki.. XDD
2011. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!