Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szexel velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a párom két és fél hónapja?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, én nem akarok amúgy vele, de ezt sosem beszéltük meg, csak gondolom észrevette. Mindegy, hogy miért, de furcsa, hogy már nem próbálkozik magától és szóba se hozza a témát. Mintha elfogadta volna, hogy nincs szex és kész.

Másokkal szexelne vajon, vagy tényleg lemondott róla? Ha előbbi, akkor viszont fogalmam sincsen, hogy hogy, nincs olyan külön töltött időnk, amiről ne tudna elszámolni, egyszerre járunk dolgozni, egyszerre vagyunk itthon. A szabadidőnkben nagyon ritka a külön program, mondjuk havi egy alkalom talán.


2021. márc. 3. 13:17
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem csodalkoznek, ha mast valasztana, de ezt sem teszi, pedig regen is megtehette volna, most is.

Nekem nincsen konkret problemam azzal, hogy nincs szex, igy nem hiszem, hogy nekem kellene felhozni a temat, csak szimplan kivancsi voltam, mas mit gondol. Szerintem azert nem hozza fel, mert fel, hogy szakitasra lyukadnank ki. Pedig azt sem mondhatnank, hogy kenyelmes elete van mellettem, “lyukat” meg talal mashol, mert vagyok egy nagy haziasszony sem, aki mindent megcsinal helyette.

2021. márc. 3. 14:14
 12/29 A kérdező kommentje:
*nem vagyok :D
2021. márc. 3. 14:14
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak van jövője szerinted?


Ahogy az egészről és róla is beszélsz sivár.

2021. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csupán 2 kérdésem van.


- mióta vagytok együtt?

- MINEK vagytok együtt? kb undorodsz tőle...

2021. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ha te is kívánnád a szexet egy másik férfival, az nem lenne jobb?


Mármint, ahogy olvasom, azért vagytok együtt, hogy ne legyetek egyedül.


Ha szakítotok, lehet mindketten találnátok valakit akit kívántok. Az lehet jobb lenne nem? Ha meg nem, még össze jöhettek újra.


De ha csak belegondolok, hogy egy szexmentes kapcsolatban éljem le az életem.....huuuuuu

2021. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

"Megjegyzem, én nem akarok amúgy vele, de ezt sosem beszéltük meg, csak gondolom észrevette. Mindegy, hogy miért, de furcsa, hogy már nem próbálkozik magától és szóba se hozza a témát. Mintha elfogadta volna, hogy nincs szex és kész."


Akk mi a kérdés?

2021. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
59%
16# Az hogy annak ellenére hogy a kérdező egy élő fadarab, elvárná hogy a barátja teperjen nála. De ehelyett szegényke le van szarva és valószínűleg csalva is van.
2021. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
Aha aha tök jogos, szemét faszi, mit képzel magáról. Vagy mi
2021. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ,ha tudnád az okát,mi változna?

Lefeküdnél vele?

Érdekel tényleg az ok?

Akarsz változtatni,úgy hogy neki is jó legyen?

Neked megfelel ez így?

5-10-20 év múlva milyen lesz,ami most is már csak egy nulla...

2021. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én átérzem, milyen, mikor a másikat nem kívànod, büdös a szája stb. Csak én mással viszont kívàntam. Úgyhogy szakítottam, pedig próbálkozott az akkori barátom napi szinten.

Tuti nem lennék egy ilyennel.

Kritizálók: képzeljétek, eljön az az idő, amikor annyira kiábrándító lesz egy férfi “teljesítmènye”, hogy màr belekezdeni sincs kedve az embernek.

Nem a kérdezőt kellene ekézni, hanem a pasiját, aki ahelyett, hogy változtatna a hozzáàllásán, inkább várja a sült galambot.

2021. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!