Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szexel velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a párom két és fél hónapja?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, én nem akarok amúgy vele, de ezt sosem beszéltük meg, csak gondolom észrevette. Mindegy, hogy miért, de furcsa, hogy már nem próbálkozik magától és szóba se hozza a témát. Mintha elfogadta volna, hogy nincs szex és kész.

Másokkal szexelne vajon, vagy tényleg lemondott róla? Ha előbbi, akkor viszont fogalmam sincsen, hogy hogy, nincs olyan külön töltött időnk, amiről ne tudna elszámolni, egyszerre járunk dolgozni, egyszerre vagyunk itthon. A szabadidőnkben nagyon ritka a külön program, mondjuk havi egy alkalom talán.


2021. márc. 3. 13:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg kettőn áll a vásár.

A fickó lehet várja a sült galambot,a nő meg kb mindenbe sz@rik bele.

Igazából ami lejön,hogy a lakhatás egyiküknek vagy mindkettőjüknek így olcsóbb vagy egyszerűbb és ennyi elég ,hogy együtt legyenek.

Semmiféle pozitívumot nem írt a kérdező, valamiért mégis együtt vannak.

Én csak erre tudok tippelni.

2021. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Nekem van sajat lakasom, nyilvan felesben olcsobb de teljes osszegben sem lenne nekem veszes egyaltalan. Sot egyedul tobbet tudnek sporolni a kajan, mert neki vannak ilyen teren extra igenyei. De nem hiszem, hogy emiatt lenne itt, mert olcso a lakas :D Haza tudna koltozni, onnan kozelebb van a munkahelye + ott is sajat a lakas, a szuleivel meg jo a viszonya, szoval penzben ugyanott lenne.

Azert vagyunk egyutt, mert a hetkoznapokban ezen kivul jol megvagyunk, szoval mas indok nem lenne a szakitasra kb.

2021. márc. 3. 20:38
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát záró szexuális élet, csókolózás. Inkább barátok, lakótársak vagytok.
2021. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg nem értem mi a jó benne.

30 évesen olyannak írtad le a kapcsolatot, amilyet 60 évesen se szeretnék.

Fentebb írták, tényleg olyan viszolygás érezhető rajtad, mitől érzed,hogy jól megvagytok?

2021. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
33%

Van fogamzásgátló?

Mert az néha tud ilyet is csinálni.

2021. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"jól megvagyunk"


Dehogy vagytok meg jol. Az osszes ilyen kihult, ellaposodott kapcsolatot ezzel szoktak mentegetni de a jol megvagyunk nalatok is azt jelenti hogy ultok a langyos pocsolyaban es mar lesz..rjazok sz egeszet.


Te konkrétan undorodva beszelsz a parodrol, elképesztően alap dolgokrol nem tudtok kommunikalni es eselyes hogy meg fog csalni. Ez a jol megvagyunk?

2021. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta Kérdező?
2021. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nem jó kapcsolat, és te sem vagy százas:)
2023. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Babaváró + csok!

Hajrá!

2023. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!