Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy roma vér! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy roma vér! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, akin nem látszik, hogy roma, de néztem a családjáról fotót és kiderült, hogy mi a helyzet velük. Normálisnak tűnik, viszont én parázok kicsit. Esetleg valakinek van tapasztalata kisebbségi párral?
2021. márc. 3. 18:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem akarsz magadnak gondot akkor elfelejted.

Jönnek itt azzal hogy ismernek rendes cigány családot. Én meg ismerek szorgos magyar családot. És akkor mi van. Az a természetes ezért nem hangoztatjuk. A cigányoknàl pedig kivétel.

2021. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Hozzánk beházasodott egy roma férfi, nála barátságosabb, modolygósabb, jóindulatúbb embert nem nagyon ismerek. 15 éve a tagja, van 2 gyerek már, szóval nem volt semmilyen foga fehérje, ilyen is létezik, mégha ritka is.
2021. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy ritka.
2021. márc. 3. 20:27
 14/25 anonim ***** válasza:

12

Igen, vannak ilyen kivételek. Előttem is erröl beszèlnek.

De nem ez a jellemző.

2021. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%

Más kultúra, más temperamentum!

A vér nem válik vízzé, tapasztaltam.

Ha ezt el tudod fogadni, csak akkor folytasd az ismerkedést.

2021. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14. Ez igaz, viszont meg lehet próbálni, ha eddig tökéletes volt a kérdező számára viselkedésre, és nagyon bejön neki.
2021. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"igazibb és tartósabb"


Na, azért ne essünk át a ló túloldalára sem, az ilyen elemek a propagandákban jelennek meg amik a mai amcsi reklámok kötelező elemeivé avanzsáltak.



Az igazság valahol középen van. Sok roma problémás - a többségük - de vannak rendesek is és aki velük jön össze az se nem rosszabb - de nem is jobb! - mint bármilyen más rasszú emberből 1-1 átlagos karakter.


Nyilván, ha valakinek faji előítéletei vannak az ne jöjjön össze kisebbséggel (én sem tenném), viszont akinek abszolút semmi nincs - na, ők sokszor tanulják meg a saját kárukon, hogy nem minden előítélet légből kapott toposz.

2021. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

16

Ha vennél fel embert a vállalkozásodba mint tulaj ... kit választanàl? Búntetett előéletűt vagy olyat akinek tiszta a lapja.

Ismerek sok olyat aki börtönben ült és becsületes, szorgalmas.

2021. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

Én is ismerkedtem egy pasival. Amikor megtudtam, valahogy nem tudtam ugyanúgy nézni rá és ez konfliktushoz vezetett. Pedig normális volt ő is, a családja is annak tűnt, de megismerni sem akartam őket. Plusz nem is jutott odáig a kapcsolatunk.

Ha most zavar, nem fogod tudni túltenni magad rajta.

2021. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%
Barhogy is dontesz, azt azert ne felejtsd el, hogy a sraccal egyutt a csaladjat is megkapod. Amennyiben verbeli, kulturakoveto csalad, akkor a csaladdal jar a drama is es altalaban a ciganyok nem lokik el maguktol a csaladjukat, mert az szent.
2021. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!