Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanátok az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítanátok az ismerkedést ha még nem találkoztatok de keveset keres a pasi?

Figyelt kérdés
Az elején nagyon jól indult, alig tudtam letenni a telefont olyan jó volt beszélgetni, aztán teltek a napok és egyre kevesebbet írt, hozzáteszem én is kerestem őt, de elég fura. Megnéztem az új követőit, kb 50!!! új nőt láttam az oldalán. Akkor leesett, hogy azért ilyen, mert közben isten tudja hány nőt fűzött. Feladom a párkeresést szerintem...
2021. márc. 3. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Nincs mit húzni
2021. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikerült kifognod egy halat, akkor feladod az egész halászatot?

Amúgy meg nézd a jó oldalát, milyen jó hogy nem lett komolyabb egy komolytalan jelentkezővel, most derült ki még a legelején és nem később.


Menj tovább, légy nyitott, és keresgélj tovább.

2021. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, mert ez úgy tűnik, hogy nem jön össze még a párkeresést nem kell feladnod. Legalább találkozhatsz valaki mással aki, komolyan gondolja.
2021. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok csalódásom volt, de ez már a hab a tortán.😀
2021. márc. 3. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
persze hogy meg, azonnal. Ezekben a férgekben még annyi betyárbecsület sincs, hogy tisztességesen játszanak...
2021. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!