Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki vállaná? Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vállaná? Mi a véleményetek erről a fajta kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Ha egy látszat kapcsolatra kérne titeket egy másik fél? Legyen az nő vagy férfi. Nem kellene szexelnetek sem sűrűn találkozni se pénzt adni a másiknak. Csak néha eljátszani hogy együtt vagytok.


N


2021. márc. 5. 19:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Valamit a részletekről?
2021. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőt kérték meg erre.

De engem is érdekelne, mi a célja ezzel az illetőnek?

2021. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Most képzeld el, hogy belemész ebbe, de közben találkozol valakivel, aki igazán tetszik, összejöttök és megmondod a havernak, hogy ennek vége. Nyilván el kell játszani a szakítást is, te meg két nap múlva egy másikkal sétálsz kézen fogva. Szerinted mi jönne le rólad?
2021. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem kérték tőlem. Inkább ajánlották hogy hatha megszabadulok az exemtől igy. De nem akarok ilyet mert az nem én lennék. Kíváncsi voltam kinek milyen véleménye van rola.
2021. márc. 5. 21:56
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Aki ilyet ajánl neked nagyon sunyi ember. Kihasználná, hogy most sebezhető vagy és rádtelepedne. Persze, ha tetszik aki ajánlja, az más. De gondolom nem ez a helyzet.
2021. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes kérdés. Ha nincs senki épp, akkor miért ne? F
2021. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
15, a kérdező nem azt írta, hogy valaki saját magát ajánlotta erre.....lehet hogy egy barátnője ötlete volt...
2021. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
17 Jogos. Akkor is butaság.
2021. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#14 engem bejelölhetsz fosbookon ha gondolod hogy kapcsolatban vagyunk. Sosem használom az oldalt, nem kerülne semmibe. ;)
2021. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Hazugsagban sosem vagyok benne. Abban, hogy valakire azt higyjek, a pasim, mikozben nem tetszik, nem vagyok benne. Ha neadjisten tetszene, es azzal kinozna, hogy igazabol nem a pasim, normalis lennek benne lenni?!
2021. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!