Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg olyan nő kell, aki csak kevés érzelmet táplál felétek?

Figyelt kérdés
Egész életemben ezt tapasztaltam, 40 felé járok. Valamint egyszer egy férfi is leírta nekem itt, hogy mi fogta meg a feleségében. Azt írta, hogy a nő nem volt mindig elérhető, nem mondott egyből igent a talikra, sokszor mondta le stb, tehát egy az egyben azt írta le, mikor egy nőt nem érdekel az adott férfi. És ez a férfi ezek miatt (ezt ő írta le) odáig volt a nőért, sőt azt írta, még most sem érzi úgy, hogy teljesen az övé, és hogy ez neki mennyire jó.. Tehát komolyan, ezt keresitek? Mert én is ezt tapasztaltam, amíg nem voltam szerelmes egy pasiba, én is így viselkedtem, de ha esetleg elkezdtek érzéseim lenni, akkor már én is jobban akartam talizni, engem is érdekelt, hogy mi van vele, hogy mit szeret, mit nem, mi jó neki, mi nem, szóval minden ami vele kapcsolatos, és ekkor kész, sok férfi ilyenkor elveszíti az érdeklődését. Ekkora baj, ha a nő is szerelmes..? Vagy mért van ez? És tényleg így van, rengetegszer tapasztaltam. Mért..?
2021. márc. 6. 17:19
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%

" Kinőttem már azokból a gyerekes játszmákból, hogy magamra vegyem, ha valaki kéreti magát hosszú időn át. " +1


Max. filmekben mutat "jól", ami rendezett, a valóságban ezek a nagy játszmák szánalmasak.

2021. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
De aki ezt játsza azzal tényleg valami gond lehet, egyszer olvastam, hogy az ilyen pasikat gyerekkorukban nem szerette eléggé az anyukájuk. Nade szinte egyiket se..?
2021. márc. 7. 05:55
 33/60 anonim ***** válasza:

Szerintem simán csak értékét veszti a nő, ha már megvan.

A kiírt szituban is ez megy. Addig kell az asszony, mig 3 lépést tart. Lehet a nő nem is szerelemből van vele mert" menne nélkule is az élet". Ennyi csakna titka.

2021. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Igen. De az alap kérdésem az, hogy a férfiak nem akarják, hogy szeresse őket egy nő? Mi a francért? Ennyire sivár és érzelem nélküliek?
2021. márc. 7. 07:00
 35/60 anonim ***** válasza:

Majd megkérdezem a szeretőmet aki nem tud szeretni. (Mert csak az olyat tudja akiért tenni kell meg leuralja meg szemét vele)

Egyelőre csak a bullshit dumákat nyomja hogy nem akar csalodni.

De igazábol az a baj hogy én lattam már olyan kérdést itt a napokban amit ffi irt ki, hogy együtt van egy szép aranyos kedves lannyal, de segitség mégsem szerelmes, mit csináljon hogy az legyen..

2021. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Igen 100ból van 1 ilyen pasi
2021. márc. 7. 07:52
 38/60 anonim ***** válasza:
A többi is hasonlo hogy keptelen a szerelemre akkor ha a nő ott van "kéznél" es szerelmes és minden tökéletes.
2021. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
De akkor a nőnek ez a sorsa, hogy olyan férfit válasszon, aki nem érdekli, mert az teperni fog utána, aki érdekli azt meg hagyja a francba? Nekem ez annyira hihetetlen..
2021. márc. 7. 08:58
 40/60 anonim ***** válasza:

En igy vettem észre hogy jo pasiknál ez. (Aki a nőnek tetszik valoban).és "nyomi" pasik viszint kitartanak állandoan kaparva (aki a nőnek nem tetszik valojában, de megalkuvo).


Egyelőre én is tartok. Annyit változtattam csak az egészen hogy elfogadtam a könnyű nő szerepet igy legalább olyannal vagyok aki nekem tetszik is meg rá is vagyok "kattanva",mintsem olyan kapcsolatban hogy nem vagyok azerelmes de anyagilag megad mindent meg jo ferj es apa es megbecsülöm.


Nem tudom hol kezdődik az hogy ki a q.rva de szerintem az utobbinál..

2021. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!