Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg olyan nő kell, aki csak kevés érzelmet táplál felétek?

Figyelt kérdés
Egész életemben ezt tapasztaltam, 40 felé járok. Valamint egyszer egy férfi is leírta nekem itt, hogy mi fogta meg a feleségében. Azt írta, hogy a nő nem volt mindig elérhető, nem mondott egyből igent a talikra, sokszor mondta le stb, tehát egy az egyben azt írta le, mikor egy nőt nem érdekel az adott férfi. És ez a férfi ezek miatt (ezt ő írta le) odáig volt a nőért, sőt azt írta, még most sem érzi úgy, hogy teljesen az övé, és hogy ez neki mennyire jó.. Tehát komolyan, ezt keresitek? Mert én is ezt tapasztaltam, amíg nem voltam szerelmes egy pasiba, én is így viselkedtem, de ha esetleg elkezdtek érzéseim lenni, akkor már én is jobban akartam talizni, engem is érdekelt, hogy mi van vele, hogy mit szeret, mit nem, mi jó neki, mi nem, szóval minden ami vele kapcsolatos, és ekkor kész, sok férfi ilyenkor elveszíti az érdeklődését. Ekkora baj, ha a nő is szerelmes..? Vagy mért van ez? És tényleg így van, rengetegszer tapasztaltam. Mért..?
2021. márc. 6. 17:19
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Ugy pàrom hogy csak ő van nekem.

Plusz az is eszembe jutott hogy pont nala attol sem kell tartanom hogy majd hirtelen szerelmes lenne. Nagyon nem az a tipus.


Szoval tobb oldalrol is kvazi be vagyok biztositva

2021. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

Ha meg szerelmes lenne ugye olyanba persze aki mellett szenved majd nalam vigasztalodik :D


Csak tovabbvittem.

Mert ugye az a nagy szerelem nekik :D

2021. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
Egyébként ismerősi körben is, ahol a feleség úgy beszél a férjjel, mint a kutyával, az a férfi azt mondja, életében nem volt még ilyen szerelmes. Ilyet..
2021. márc. 7. 16:47
 54/60 A kérdező kommentje:
Ja és ez a pasi nem egy nyámnyila papucs, két végén égette mindig a gyertyát, rengeteg nője volt, 3 nőtől van 3 gyereke, mindenben benne volt ami csak létezik, éjszakában, bulik nők drog, minden volt, jól néz ki, jól keres.. és ez kell neki.
2021. márc. 7. 16:50
 55/60 anonim ***** válasza:
És igen.ilyenek..
2021. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Lehet abbol ered tényleg, hogy kisebb korukban azert az anyukák is "odapiritanak" néha nekik. És ebből alakul ki számukra a nő fogalma.
2021. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, csak ez elég elkeserítő.. mindig futottak utánam a pasik, nem érdekeltek, még jobban futottak.. most először érdekel valaki, és mióta látja rajtam, azóta kész.. alig érdeklem.
2021. márc. 7. 17:33
 58/60 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Vér megtudtuk. Köszi!
2021. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Végre..(bocs).
2021. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Végre megtudtuk. Köszi!
2021. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!