Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttként fiatal lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként fiatal lánnyal össze lehet jönni?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint sok lány kedveli az idősebb pasikat

2021. márc. 7. 09:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

10.09 és mi van akkor, ha ő verné ki belőled 😂 ?

Nem valószínű, hogy így tudod megvédeni a lányaid, inkább a nevelésükre koncentrálj, akkor nem lesz ilyen gondod 😉.

2021. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 qkker1 ***** válasza:
25%

"10.09 és mi van akkor, ha ő verné ki belőled"


Meg lehet próbálni, nem sok esélye lenne!

2021. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Az a helyzet akik tudnak is valamit, nem szájkaratéznak, nem fenyegetőznek.

A legkönnyebb leverni egy idegbeteg agresszív képzetlen önjelölt harcművészt.

2021. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván van ilyen felállás, hogy például egy negyven éves faszi húszéves kiscsajjal kavar. Ismerek én is több ilyet. Általában olyan fickók ezek akik ráuntak a feleségükre, elváltak, otthagyták asszonypajtásnak az egy-kettő-három-négy gyereket, aztán nekivágtak az életnek megélni a házasság alatt elfojtott vágyaikat. Mindig lesznek olyan fiatal pamacsok akiket meg lehet szédíteni egy tízéves német prémiummal, egy divatos megjelenéssel, meg a tapasztalt, érett pasi előadással. Az értelmileg és érzelmileg sekélyes libuskáknak semmilyen erkölcsi problémát nem jelent az hogy egy olyan pasira csöpögnek aki nemrég ba$zta tönkre az gyerekei és az anyjuk életét amikor otthagyta őket a fa$zba mert ő élni akar. Jellemzően az ilyen felállásban igen gyakran előfordul a beteges féltékenykedés a casanova részéről, mert azért érzi már magán hogy a farka már nem pont úgy teljesít mint húszévesen, szóval konkurenciát lát mindenkiben aki nála fiatalabb, farka van és hozzá merészel szólni a kispamacshoz. Szóval igen elba$zott kapcsolatok sülhetnek ki ebből a felállásból. Vannak persze olyan pasasok is akiknek negyvenévesen még ugyanarról szól az életük mint húszévesen,szóval minden a buli, kocsi,punci, jó cuccok körül forog náluk. Itt gyorsan meglehet a közös nevező, a lelki egymásra hangolódás a két sekélyes ember között, de aztán itt is előjön az a gond, hogy mégis minek kell a ráncosodó makkú faszi amikor hozzá hasonló mentalitású felelőtlen, életképtelen, albérletben tengődő, jövőkép nélküli hülyét lehet találni fiatalabb kiadásban is. Szóval az ilyen parti is bukta inkább rövidebb mint hosszabb távon. Meg van a csávóknak az a típusa, aki negyvenesen jobban néz ki mint húszévesen. Az akkori éretlen, gyerekes megjelenésű fiatal srácból jóképü faszivá érett, sportol, intelligens, kellemes társaság a nők számára.Igényes,ápolt,jól öltözködik, újépítésű fullos lakása van, páréves kocsival rohangál, izgalmas hobbijai vannak, falja az életet. Ahogy a nőket is, mert be kell pótolni azokat az éveket amikor a szebbik nem össznépileg átnézett rajta.A fiatalkori sikertelenség miatt benne maradt űrt próbálja a fa$zával betömni inkább kevesebb mint több sikerrel. Egyik fiatal lyukról a másikra jár(nyilván nem a lelakott, kiélt,rojtosra kefélt korabeli bukszákat tömi), nyomában egyszer használatos puncik tucatjai hevernek eldobálva. Hát ja, nagyjából ez a felhozatal a erősebbik nem ezen évjáratában, kedves hölgyeim, lehet válogatni!
2021. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Én 27 éves vagyok, viszont külsőre 21-23 évesnek nézek ki, de persze a koromat megmondom őszintén. Rengeteg lány érdeklődő van a 18-21 éves korosztályból is.


Nem tudom mire gondoltál, tehettél volna egy szívességet hogy leírod a saját korodat és azokét is, akik iránt érdeklődsz.

2021. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
42 vagyok 21 éves csaj a szeretőm. Működik.
2021. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Hány évesre gondoltál..?
2021. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Van aki fiatalon sem tud össze jönni fiatal lánnyal .
2021. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
81%
Nekem 18 éves a barátnőm én 29... kb fél éve vagyunk együtt és nincs semmi probléma :)
2021. ápr. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
19# Fél éve vagytok együtt. Az komoly.😆 Ugyan mi probléma lehet ilyenkor?
2021. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!