Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okból váltott ki nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból váltott ki nálad valaki nagyon erős szexuális vonzódást?

Figyelt kérdés
Amikor alig bírtál magaddal?
2021. márc. 7. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Ismeretlenekkel ilyen nem volt.

Akikkel ismerkedtem: tettek valami belevaló, merész dolgot.

2021. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem tettek semmi olyat amit kilehetne emelni.

Biztos vagyok benne, hogy ez biológia, ösztönök.

Hiaba latod, hogy vannak szebbek, jobbak mégis valamiért pont az az ember vonz.

2021. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Na erre kíváncsi lennék én is.

Szerintem mindig kell egy plusz lökés, nekem nem elég egy helyes pofi.

De hogy mi a titok a háttérben és miért ő? Nem tudom.

De pl. már eleve láttam, hogy tetszem és akkor figyeltem fel én is rá.

Bár ne tettem volna :D


Egyet tudok, én általában azzal váltom ki másoknál, hogy (nyilván tetszem az illetőnek) de pl. nem vagyok szorongós, közvetlen típus vagyok, és flörtölős. És nem szaladok mindenki után, hogy hadd szüljek neked egy gyereket :D


Szóval sztem a titkon túl, hogy ki miért tetszik meg külsőleg, a nagy vonzalmat egy-egy belső, számunkra szimpatikus tulajdonság váltja ki.


És minél erősebb a vonzalom, annál könnyebben lépsz tovább érzelmileg. Szóval fuss, ha úgy van :D

2021. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Én ha meglátok egy nagyon kövér nőt,azonnal szexuális vonzódást vált ki belőlem. A hatalmas idomoktól teljesen megőrülök.Volt olyan exem,aki pultosként dolgozott,megláttam és szinte azonnal beleszerettem. Óriási méretei voltak,180 kg-ot nyomott.
2021. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

"Szóval sztem a titkon túl, hogy ki miért tetszik meg külsőleg, a nagy vonzalmat egy-egy belső, számunkra szimpatikus tulajdonság váltja ki."


Egyértelmű. Nálam ezek arckifejezések. Hozzá kell tennem, hogy nagyon ritka arckifejezések. A számomra ilyen szempontból vonzó arckifejezésekből az illető a külvilághoz, önmagához és urambocsá, a saját testéhez való viszonyára is következtetni lehet. Ja, igen: az egyes számú (de nem az egyetlen!) belső tulajdonság, amivel nagyon föl tudja kelteni az érdeklődésemet, az az önreflexió. Magyarországon hiánycikk (különösen a férfiaknál).

2021. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ember olyan nyolcvan százalékban vizuális információkból "táplálkozik" így egy-egy szép külső mellett szexuális ingerként jöhet egy megfelelő hang, vagy akár egy finom bőr érintése.

Így tehát, ha megtetszik az adott férfi/nő, lehet, hogy a vonzalom egy kisebb beszélgetés erejére korlátozódna, de az illető hangja, illata, csípőmozgása olyan pluszt tett a még ismeretlen személyiségéhez, hogy beleborzongsz.

Vágy első látásra :)


Persze az ellenkezője is igaz. Lehet valaki vonzó a szemnek, de ha pl. egy sötét bunkó, már el is illant a varázs. Teszem hozzá, ha már kialakult az igazi elemi vonzalom, akkor viszont bajban vagy, mert mint olyan, a vágy nem támaszt elvárásokat, mint a szerelem, barátság stb. Van és kész. Nem kell hozzá kedvesnek, megértőnek, őszintének lenni. Ezért égeted meg magad sokszor, ha már szexuálisan kötődsz egy adott személyhez. Mint a drog.



Törékeny dolog a vonzalom, de ha kialakul egy erős szexuális kapcsolódás egy bizonyos személy iránt, hát onnantól nem könnyen szabadulsz.

2021. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ja és még a karizma. Rengeteg, kifejezetten szép nőt látok, de komolyan olyan szürke egerek, hogy besírsz. Sokszor egy-egy eltérő arcvonás is lehet vonzó.

Számomra pedig még egy, számomra már vonzó embernél, ami igazán vonzóvá teszi, az az, hogy mennyire tud önfeledt lenni. Hogy mimikál, mi teszi egyedivé.

És legyen szenvedélyes. Nem (csak) az ágyban. Hanem az életben. Nincs lehangolóbb egy unalmas, savanyú embernél.


És közös humor. Kb. de itt már szerelmes is lettem :D

2021. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló jól írja. A látvány alapján csak megítéled a szépséget, de ez magában kevés.

Volt egy bonyolult viszonyom egy lánnyal. Voltak nála szebbek, nőiesebbek, de olyat senki nem tudott, mint ő. Pont olyan értelemben nem volt normális, mint én. Egy összenézés és majd felfaltuk egymást. Kémia. Nem működik akárkivel.

2021. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Lehajtotta a vécéülőkét.
2021. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ilyen egyszer volt eddig, vagyis jelenleg van ez a dolog.


Amimor először meglattam egy képen, már akkor belém csapott a villám, egyszerűen minden vonása, a tekintete vonzó volt, de tudtam, hogy élőben simán lehet, hogy a vonzalom szertefoszlik. Nem így lett. Hogy miért? Nem tudom. A testalkata, a jelenléte, a mozgása, a hangja is vonz és maga a viselkedése. A kreativitása, az udvariassága, az érdeklődése, ahogy beszél, a határozottsága, a magabiztossága. Ezek mind együtt alkotnak egy egészet, amitől annyira vonzó.

2021. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!