Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult minden ember körülöttem? Ennyire nem tudják kezelni a covid körüli dolgokat?

Figyelt kérdés

Elutaztam egy kis időre egzotikába. Már mikor posztoltam képeket onnan, egyből jöttek a hülye kommentek, hogy miért kell ilyenkor utazni, bla bla. Nem értem. Hisz meg van engedve az utazás, nincs tiltva, akkor miért ne?

Plusz amikor hazajöttem, akkor is kaptam ismerősöktől, hogy nem vagy normális, haza hozol valami mutáns vírust.

Mi a baja az embereknek? Hisz a karantént is betartottam, szóval nem értem. Sehol sincs bizonyítva, hogy Dominikáról hozzák haza az emberek a vírust.



2021. márc. 7. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, utaznék és fogok is
Semmi esetre sem
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Felelőtlen viselkedésed van.

Igazuk van.

Részemről az ismeretség megszakítás is esélyes.

2021. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Csak a politikusok utazhatnak, neked nem szabad. Nem tudtad?
2021. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért vannak hülye ismerőseid? Nekem múltkor 450 ismerősöm volt, de rám jött az, hogy töröljem a hülyéket és maradt kb 120.
2021. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: ilyen ismerősöket é se szeretnék, szóval amelyik ilyen, nem fog hiányozni az életemből, azt elhiheted :D


Kettes kommentelő: tényleg, pályát tévesztettem:D és nekik még karantén sem kell:))

2021. márc. 7. 18:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Hármas: nekem is szerintem ez lesz, kicsit rendszerezem őket, így sem jó ez a helyzet, nehogy még “ismerősök” húzzanak le a negatívoskodásukkal
2021. márc. 7. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
#1 Én meg a covidbirkákkal szakítom meg a kapcsolatot.
2021. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Emlékszel mikor volt utóljára ilyen karanténozás a Világba?

Nem hétköznapi nem helyi gondok ezek sajnos.

Az illető nem igaz hogy nem bír ki meg 2 hónapot de neki feltünési viszketegségét reklámoznia kell.

Aztán ha valóban elkapna valamit és tovább adja?Mit mondana a lelkiismerete ha van olyana?

2021. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért sem kéne kirakat életet élni.
2021. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ebben az a kib*szott gáz, hogy emberek milliói veszítették el a munkájukat, megélhetésüket a covid alatt, hiszen azért vannak a korlátozások, hogy ne terjedjen egy a nyamvadt vírus, majdnem mindenki otthon rohad egy éve, számolgatja, hány napig nem hal még éhen, ha sokáig karantén lesz, erre van pár ilyen nyomorult, aki telibesz.r mindent és mindenkit, és nekiáll utazgatni.

Azon nyilván lehet vitatkozni, hogy mi lenne a helyes megoldás, de ez itt teljesen lényegtelen, nem mi hozzuk a döntéseket. De ha már ezek a döntések vannak meghozva, legalább légy tekintettel a társadalom többi részére is.

Persze, én is tök szívesen utazgatnék (hívtak is már több helyre, amit visszautasítottam), de a családom és a környezetem 90%-a nem tud dolgozni, amíg korlátozások vannak, és úgy tűnik, sose lesz vége, mert mindig marad pár önző ember, akik szórják a vírusokat, és még mindig emelkednek a számok.

2021. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Egzotikába?😂Mekkora troll vagy már! Hol van az az ország?
2021. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!