Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult minden ember körülöttem? Ennyire nem tudják kezelni a covid körüli dolgokat?

Figyelt kérdés

Elutaztam egy kis időre egzotikába. Már mikor posztoltam képeket onnan, egyből jöttek a hülye kommentek, hogy miért kell ilyenkor utazni, bla bla. Nem értem. Hisz meg van engedve az utazás, nincs tiltva, akkor miért ne?

Plusz amikor hazajöttem, akkor is kaptam ismerősöktől, hogy nem vagy normális, haza hozol valami mutáns vírust.

Mi a baja az embereknek? Hisz a karantént is betartottam, szóval nem értem. Sehol sincs bizonyítva, hogy Dominikáról hozzák haza az emberek a vírust.



2021. márc. 7. 18:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es értelmezz, ott van hogy Dominika
2021. márc. 7. 22:28
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem kollégája alig másfél hete jött vissza pont Dominikáról - egy hónapot töltött ott. Momentán az ágyában fekszik 39 fokos lázzal, néha alig kap levegőt és semmi ízt nem érez.


Szóval ja...


Utazgass csak, ha olyan ostoba vagy, de utána két hétig kíméld meg az értelmes embereket magadtól. Ugyanis neked lehet semmi problémát nem okoz ez a szr, de más meg belehal, mert pl autoimmun betegsége van.

2021. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!