Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége szép?

Figyelt kérdés
Vagy legalább annak tartja magát? Itt is csupa ilyen kommentet olvasok, "szépnek, csinosnak mondanak, átlag feletti vagyok". Általam átlagosnak tartott nő ismerőseim is mind jó nőnek gondolják magukat. Akkor egy átlagos férfinek kinél van esélye, azoknál akik csúnyák és önbizalomhiányosak?
2021. márc. 8. 10:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem szépek, max. a férfiakhoz képest, minden korosztályban.
2021. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#6

Hasonló cipőben járok én is.

Nem szép az arcom, és ezen semmi nem segít (több évi hasztalan kísérletezés után mondom). Ha megyek az utcán, annyi szép arcú nőt látok, a barátnőim és az egyetemi szaktársaim is gyönyörűek. Persze vannak átlagosak és csúnyák is, de bárhová megyek mindig látok legalább egy szép nőt.

2021. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12: Nekem is az arcom a legcsúnyább, és kb. csak az segítene rajta, ha apró darabokra törnék az egészet, aztán újra összeraknák. Bár van, amire még ez sem jelentene megoldást. Én nem nagyon látok más igazán csúnya arcú nőt. Átlagosat igen, szépet rengeteget, de kifejezetten csúnyát sosem. Nem is értem... (6)
2021. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#7

Nehogy azt hidd, hogy ez csak a pasiknál ment így. Én kifejezetten csúnya lány voltam gimiben, azóta sportolok és plasztikám is volt, megnőtt hosszúra a hajam és vasalom is szépen stb, szóval én azóta nagyon kikupálódtam és az olyan kategóriás srácokat, akikről akkoriban csak álmodoztam, ma simán megkaphatom. Ilyenek az emberek, fontos a külső. Ezt sajnos el kell fogadni.

2021. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12 13

Ti azért láttok mindenkit szebbnek, mert kicsi az önbizalmatok és azt hiszitek, nálatok csúnyább ember nincs. Pedig biztos vagyok benne, hogy ennyire nem rossz a helyzet :D Plasztikán nem gondolkoztatok?

2021. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14. Persze, értem én. Nálunk is voltak csúnya/kövér lányok, nekik elhiszem, hogy szar. De mondjuk a lány osztálytársaim fele/kétharmada helyes, csinos volt, akikkel akár én is, akár más fiú osztálytársaim is el tudtunk volna képzelni valamit. Tehát mondjuk mi a lányok felét csinosnak találtuk. Ehhez képest a lányok tényleg 1-2 kivétellel minden srácot levegőnek néztek.
2021. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15

Folyamatosan a plasztikára gondolok, csak a pénz hiánya tart vissza. Jelenleg egyetemista vagyok értelmes kereset nélkül, ha pedig lesz jövedelmem, vannak sürgősebb dolgok amiket meg kell vennem.

#12 vagyok

2021. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!