Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "szép külső, ronda belső"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"szép külső, ronda belső" mennyiben igaz ez a mai lányok többségére?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Attol függ kit hogy edzett az élet..

Nekem mostanàba mindenki keresztbetett becsapott hazudott..szoval rossz lett a belsőm..igaz a külsőm se szép..szoval rosz külső belsős lettem..


"Légy rossz a jokkal mindig kib @ sznak"

2015. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akire azt hittem baràt ràmuszitott vkit hogy az ajànlatàval kikerüljek és ne veszitsem el amiért küzdöttem.persze azért veszitettem volna el mert a baràt képbe került.nekem nem csokit adtak meg kolàt.és innen màr nincs tovàbb mert nem tudtam feldolgozni.sose lesz ép kapcsolatom és màr nem is akarom.köszi bélànak aki a mai napig önelégülten mosolyog azon ahova akivé juttatott tett..és legyek pozitiv :(
2015. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igenis vannak szép lányok, szép belsővel! Csak foglaltak. Az olyan lányok gyorsan el kelnek. Hülyeség, hogy ez a két dolog nem jár együtt.
2015. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezzel azok szokták vigasztalni magukat, akik nincsenek kibékülve a külső adottságaikkal.

Egyébként a külsőn meglátszik a hangulatod, ha jó passzban vagy és ha rossz passzban vagy, az is, ezek javíthatnak vagy ronthatnak a külső összképen is. Látszik kívül az is, ha betegség kerülget, ha ki vagy merülve, ha stresszes vagy.

2015. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3 gyorsan elkelnek, de utána úgyis szétmennek. Egyáltalán nem jellemző a mai lányokra, hogy együtt maradnak az 1. tini szerelmükkel és velük alapítanak majd családot.
2015. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
"Egyáltalán nem jellemző a mai lányokra, hogy együtt maradnak az 1. tini szerelmükkel és velük alapítanak majd családot." - Ez régen sem volt általános dolog.
2015. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő. Kinek mi számít sépnek. De rengeteg hihetetlen ocsány lány hiszi, szép és közben emberileg is inkább egy lavor ondós, fosos hányásra hasonlít.

Sok lány pedig szép, emberilg meg még szebb.

Válaszolva, teljesen vltozó és nézőpont kérdése.

2015. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%-ban igaz, a maradék 10% értelmes meg vagy foglalt, vagy szingli, de otthon ül és savanyodik befele. :D
2015. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyertelműen fogalmaztam hogy többségére direkt azèrt hogy elkerüljem az olyan válaszadókat akik direkt a kivetelekkel jönnek
2015. nov. 26. 16:20
 10/16 anonim ***** válasza:
#6! De igen, mert régen nagyon sokan 18-20 éveseb házasodtak. Közülük pedig még az első szerelmével volt a többség.
2015. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!