Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott minket egy másik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott minket egy másik nő miatt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Apám január elején beközölte, hogy lelép, elköltözik otthonról, tőlünk, mert szerelmes lett és boldog akar lenni. Köpni-nyelni nem tudtunk, elég váratlanul ért minket, bár apa azt mondta, anyával évek óta gondjaik vannak, anya erre nem mondott semmit. Én kezdek magamhoz térni a sokkból, igazából nem gyűlölöm apámat, azt látom rajta, hogy boldog, mosolygós, életvidám, mióta elköltözött, de meg akarja velem ismertetni a nőt... nem akarom! Ő vette el tőlünk, miatta nincs velünk az apám, miatta sír minden este az anyám. Hogy lehet ezt feldolgozni? Van itt olyan, akinek sikerült? Apám 45, anyám 53, a csaj persze fiatal, harmincvalamennyi. Én 17L
2021. márc. 11. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Mond el apukádnak ezt őszintén, hogy nem akarod megismerni (egyenlőre) a hölgyet, mert ilyen érzelmi viharok dúlnak benned. Szerintem meg fogja érteni.


Nehéz ezt objektíven nézni. Szerintem benned is akkor is fog majd feldolgozásra kerülni, ha anyukád már kicsit megnyugodott.

2021. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, megértette, de azt is mondta, hogy nekem is el kell fogadnom, hogy a csaj már az ő élete része, és az is marad, össze fognak házasodni. És hogy mindannyian jobban járunk, ha idővel elfogadom, mert sokkal több közös program lehet majd hármasban az új nővel, mert őt sem akarja kihagyni nyaralásokból, kirándulásokból, velem is akar majd külön programokat csinálni, de nem mindig. Egyelőre látni sem bírom a nőt. Anyám is elhordja mindennek.
2021. márc. 11. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem a nő vette el tőletek apádat, ha menni akart (márpedig akart), akkor úgyis elment volna.


Szerintem megmondhatod neki, hogy egyelőre nem akarod megismerni, mert elég friss még az élmény.

2021. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
A nő boldoggá tett egy férfit. Miért kell ezért elhordani?
2021. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Semmi nem a nő "miatt" történt, apád döntése volt, és joga volt hozzá. Nem téged hagyott el, hanem anyáddal lett a kapcsolata minősége tarthatatlan.
2021. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy boldog látom is rajta. De velünk is az volt, még ha anyával nem is működtek úgy a dolgok. Amúgy elég fura, több ilyen kérdést olvastam mostanában itt pont emiatt, ha olyan kérdést láttam amit a "másik nő" tett fel akkor el volt hordva mindennek, itt meg az van hogy nem ő a hibás. Csak remélni tudom hogy az én párkapcsolataim jobban fognak működni majd :(
2021. márc. 11. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem miatta van, hanem mert apukád és anyukád nem tudták fenntartani úgy a kapcsolatukat, hogy abban mindketten maximálisan boldogok lennének. Kérd meg apukád, hogy adjon egy kis időt. Ha anyukád túl lesz rajta és megnyugszik már könnyebb lesz neked is. Egy kis idő még és bár most lehet nem úgy tűnik, de anyukád is lesz még boldog aztán még egy kis idő és egyszer csak azon kapod magad, hogy mindketten jóval boldogabbak, mint mikor együtt voltak.


Én átmentem ezen és ha fizetnének se akarnám, hogy újra együtt legyenek. Mióta külön vannak és mindkettőjüknek lett új párja (férje/felesége) azóta látom csak igazán milyenek ők valójában, milyen mikor nem játszák meg magukat. Eltaszítottam anno apumat, mert én is csak ezt láttam, hogy tönkre tette anyát, de aztán megbocsátottam hála az égnek. Ő is ember. Ő sem kényszeríthető, hogy olyan kapcsolatba legyen, amiben nem boldog. Felnevelt tisztességgel, most neki is jár a boldogság. Fun fact, hogy én apukámnak az új feleségét mára már barátnőmnek tekintem bár kellett hozzá több, mint 10 év. :)

2021. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem biztos, hogy elment volna apuka, ha nem lenne a nő. El is lehetett volna válni előbb, utána csajozgatni. Teljesen érthető amit érzel, kérdező.
2021. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg apádnak, hogy ha még jövőre is együtt lesz a nővel, akkor majd talán bemutathatja neked.
2021. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz, nem találkozol az új nővel. Ez ilyen egyszerű. Apukád meg majd megemészti, hogy nem vagy kíváncsi minden lukra, amit útjába fúj a szél.

Egyébként tényleg nem az új nő tehet egyedül a kialakult helyzetről. Mind a 3 felnőtt sáros ebben a történetben. A szüleid nem ápolták megfelelően a házasságukat, az új nő meg kihasználta a helyzetet. Stabil, jó házasságba nem tud beférkőzni az a bizonyos harmadik.

A Te kapcsolatod úgy lesz, ahogy te és a párod alakítjátok. Ha ez picit vigasztal, minket is elhagyott az apánk, teljesen lemondott rólam és a húgomról is. Nemcsak hogy a láthatási jogával nem élt, a gyerektartás behajtása is felfüggesztett börtönbüntetésig fajult. Ennek ellenére épp 17 évesen ismertem meg azt a fiút, aki a férjem lett. 15 éve boldogítjuk egymást. :)

2021. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!