Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ignorálhat? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorálhat? Hogyan kezdeményezzek, hogy ne legyek megfojtó?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kb 1 hónapja töltök időt a másikkal (ő 31n, én 27f). Többször voltunk együtt, aludtunk együtt, stb, de nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk.

A legutolsó szeretkezés közben és utána is mondja hogy mennyire jó velem, szereti a hangom, stb

Elalvás előtt még beszéltem vele az elköteleződésről.

Mondtam neki hogy én sajna túl hűséges típus vagyok, míg a másik felem óvatosságra int. (nem mertem kimondani rendesen, de félek elköteleződni, mert nem érzem az ő irányából, félek hogy csak ideiglenes vagyok neki a pandémia miatt)

Ő erre azt mondja, hogy ő akit szeret, ahhoz ő hűséges.

Mondom, hogy én mással nem töltök időt, csak veled találkozok. Mondja: én is hűséges vagyok hozzád.

Mondom ez már úgy hangzik mintha kimondtad volna hogy szeretlek.

Erre ő elhessegeti hogy majd a sors eldönti, majd idővel eldől mi lesz, nem ismerem őt.

Mondom neki hogy a sorsunknak mi vagyunk a kovácsai, de én akkor is találkoznék vele, ha nem lenne járvány. Mondja ő is, (pedig ő most egyedül van az egész városban, most költözött ide.)

Kérdezem, hogy neki mitől lesz komoly egy kapcsolat, mondja idővel.

Aztán ahogy simogattuk egymást, mondtam neki hogy olyan jó veled, kimondanék valamit ... de nem akarlak elűzni. (Szeretlekre gondoltam.)

Erre mondja hogy ne mondjak semmit.

Aztán széjjel váltunk kicsit, és elkezdi sorolni hogy annyira tetszenek a szemeim, szépek a szemeim, tetszik a stílusom, olyan jó fej vagyok, örül nekem hogy eljöttem, olyan jó velem stb.

Mondom ok ok aranyos vagy, de inkább aludjunk. (Az volt bennem, hogy minek bókolsz, ha közben "félsz" kimondani komolyabb dolgokat)

Éjszaka meg-megsimogat, reggel is még mögém ül az ágyon és masszíroz, de mielőtt még felöltözök ölelkezünk csókolózunk az ágyban, kicsit már előjátékba ment át.

De mondja, hogy tudja, hogy jót akarok neki, de most nem akarja tovább vinni (amúgy én se akartam nagy aktust, max én adok neki mielőtt elindulok)

Mintha évek óta együtt lennénk úgy vagyunk egymás mellett, úgy simogatjuk, öleljük egymást.

Kikísér, legyek jó mondja.

Aztán elindultam a dolgomra, aznap végig csend, aznap este még vasárnap írta, hogy olyan sokat nevettünk, a nevetésem őt is kiütötte.

Kedden írtam neki, hogy nekem meg az ő nevetése tetszik.


Aztán csend. El se olvassa, meg se nyitja.

Beismerem, hogy erőltettem ezt a szeretlek dolgot, ezért nem akarok túl sok lenni. De nem tudom most várjak még, vagy nyissak felé?

Nem akarok túl nyálas lenni se. Vagy majd ha akar, akkor majd reagál, én meg foglalkozzak a magam dolgával? Mi van ha pont ezt jegyzi meg, hogy "nem nyitok felé"?

Volt már hasonlóban részetek? Hogy lenne bölcs eljárnom.


2021. márc. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez a majd eldől meg a majd meglátjuk dolog azt jelenti általában, hogy ebből nem lesz semmi.
2021. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Aranyos vagy.


"Aztán csend. El se olvassa, meg se nyitja."

Talán valami közbejött?


Azt látom, ő türelmesebb, lazábban veszi ezt, hagyja, hogy folyjanak a dolgok, míg te érzed és cselekednél. Szerintem te is engedd el magad, élvezd, flörtöljetek, szeretgessétek egymást, aztán húzd magad felé őt egy kicsit érzelmileg mindig. Csináld meg, hogy beléd szeressen.


Én a helyedben rávenném, hogy ő nyisson, mert te már nyitottál, megmutattad magad, de ő még nem lépett, mikor már te egyértelműen igen. De ha nem bírod ki érzelmileg, akkor lépj, és húzd őt magaddal erősen, hogy mondja ki, lépjen rá, ne cicózzon. Dönts, hogy szeretnéd.

2021. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Közben pár óránként néha online van, és úgy offolja az üzenetem. Szóval nem tudom hogy kéne "rávennem", hogy ő nyisson. Mire gondoltál?

Nekem hívás jutott eszembe, vagy hogy írok neki megint. A hívás lehet hogy sok.


Ha élőben lennénk, a "belém szeretést" még valahogy tudnám csinálni, pl 1-2x magamhoz húznám séta közben stb azt mondja többször is hogy hipnotizálóan hat rá a szemem. És akkor beszéd szintjén nem erőltetem, csak jól éreznénk magunkat. Személyesen akkor lazábbra veszem, csak oda még nem tudom hogy jussunk el.

2021. márc. 11. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem fog veled továbblépni, ez így jó neki. Ne keresd, had fúrja az oldalát a kíváncsiság, Te mit csinálsz.

Csak lazán!

2021. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!