Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 30 év felett kezdek kiábrándulni a nőkből és a párkapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy ebben a világban már az jár jól, aki egyedül marad.
2021. márc. 12. 08:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Én is erre jutottam 43 évesen. 37 évesen elváltam, azután egy lényegesen magasabb színvonalú életet sikerült kialakítanom. A volt férjem az alkoholizmusával és a depressziójával annak idején csak visszahúzó erő volt. Mostanában kezdtem keresgélni, hogy lehet, mégis kellene valaki. De aztán azt tapasztaltam, hogy a korosztályomból, aki tartós-együttélős kapcsolatot akar, az felkapaszkodni szeretne a hátamon. Én meg túlságosan hozzászoktam a szabadsághoz és a magam körül kialakított élethez. Ebbe a felkapaszkodók és a mentális betegek már nem férnek bele. Alkalmi szex igen.
2021. ápr. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

11. Az utolsó mondatodnál leragadtam... 🤭


Egyébként igazat adok, a 40-es piac már brutál gyenge! Sajnos mindkét nemre igaz ez. Aki reálisan látja a dolgokat, az nem kapálózik kapcsolat után, ha esetleg belefut valakibe aki normális azzal esetleg. Számomra hihetetlen, először el sem akartam hinni hogy milyen pasik vannak. Ingyenélő, függő, sehova nem tartó, céltalan emberek tömege. Viszont majd a nő főz, gondoskodik, lakhatást, autót, pénzt ad, na meg lehet kit dugni. Gyalázatosan gyenge a felhozatal, sajnos a többség ilyen. Férfiként be kell látnom hogy ez van.

2021. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

12.

Köszönöm, hogy alátámasztottad a tapasztalatomat.

Ami az első mondatodat illeti, sajnos az emberi érintést még nem tudja más pótolni.

2021. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
Én még "csak" 29 vagyok, de én se látom túl fényesnek a jövőt ilyen téren. Elment valakire 6 évem, akire nem kellett volna, így kimaradtak olyan lehetőségek, akik lehet hogy normálisak lettek volna, mondjuk előtte is voltak kapcsolataim de azok sem voltak a legjobbak. Most meg már azt látom hogy vannak a 18-20 évesek, akik nagy része egy büdös nagy k... és/vagy egy buta liba (tisztelet a kivételnek) a korban jobban hozzám illők pedig már túl vannak egy váláson meg pár gyereken, vagy épp házasak vagy kapcsolatban vannak, aki nem az meg olyan is, legalábbis amerre lakom ez van. Azért házasodni meg összejönni valakivel meg nem akarok hogy legyen valakim, mert egy idő után nagy eséllyel vége lesz, aztán megint csomó ideig szar lesz utána.
2021. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok én is. Pedig helyesnek és okosnak tartanak. Teljesen megtudlak érteni.


29f

2021. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%
Száz éve jobb volt, éltél egy kis házban és elég volt hogy az asszony nem ronda és tud főzni, szeresse a gyerekeket... aztán ha vita volt, kimentél kapálni. Nem volt menekűlő járat, ott helyben kellett megharcolnod.
2021. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom normális-e de megértem, én nőként a férfiakból kezdek kiábrándulni.
2021. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem ütsz meg külsőre egy szintet le se szrnak és akkor még finoman fejeztem ki magam. Lehetsz akár milyen értékes is. Üdv a klubban!
2021. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2021. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%

A világ két részre válik szét. Van a többség, a fogyasztói massza, akiket más nem érdekel csak önmaguk, a szórakozás, a pénz, a külsőségek, az élvezetek. Lehetnek ezek magasan képzett emberek is, a lényegen nem változtat.


Ha találomra próbálsz társat keresni, 90% hogy ilyenbe botlasz.

Azzal se foglalkozz, hogy mindenki a 10%-ba sorolja magát. Én férfiként azt mondom, hogy kifogás nincs, az embert a cselekedetei minősítik. Írni, mondani, ígérni bárki tud bármit.


A net meg csak kihozza az emberekből az igazi énjüket. Társkeresök: ha valaki megtisztel egy értelmes levéllel, azt illik megköszönni, majd nemleges reakciónál is válaszolni egy mondattal. Nem kifogás az, hogy napi húsz embernek kellene akkor írnom. Oké, 20 hús-vér embernek, akiknek vannak ugyanúgy érzései. A tisztelet hiánya már itt kezdődik. Majd ezek az emberek idővel ugyanilyen mintát adnak vissza.

2021. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!