Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány csak kihasználna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány csak kihasználna?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Pár hónapja jóban vagyok egy csajjal. Egy nehéz sorsú embert kell elképzelni a személyében, akinek jelenleg is nehéz helyzete van. Igazából fényesen indult mindent, tetszünk egymásnak, erős a vonzalom. Egy helyen melózunk egymás közelében. Egész nap izzik a levegő, kacsintások, szexuális utalások, érintés, úgy viselkedünk mint egy pár. Tabu témák nincsenek, teljesen nyílt a kommunikáció. Személy szerint megteszek érte mindent. Kaját veszek neki, kávét is én hordom, bármi gondja van én vagyok az első akihez jön és segítek neki, a lovagja vagyok egyszóval. De így pár hónap után nekem már gyanús a dolog, hogy ez nagyon egyirányú, tényleg szinte teljesen. egyszer felhoztam neki, hogy szerintem csak kihasznál mivel ilyen jó vagyok hozzá. Igazából erre azt mondta, meg sem hallotta. Szeretném azt hinni, hogy többet akar tőlem, de egyre kevésbé megy már ez nekem. KB egy hét múlva költözik és tudunk munkahelyen kívül is találkozni (eddig nem tudtunk, nem ecsetelem miért), de már az is gyanús, hogy egyszer sem ejtette ki a száján, hogy milyen jó lenne találkozni például, semmi ilyesmi. Ha komoly témával rukkolok elő nehezen tud válaszokat megfogalmazni vagy tereli a témát lényegtelen hülyeségekre. Én már valamilyen szinten beleszerettem ebbe a lányba, de félek nagyon, hogy csak játszadozik/kihasznál, vagyis inkább ez egy megérzés attól függetlenül, hogy Ő ezt nem látja be akkor sem ha felkérdezem. Kihasznál igaz, vagy csak rosszul látom? Nehéz eldönteni mert a viselkedése, meg az hogy könnyen zavarba hozom egyértelműen nem ezt mutatná....de ki tudja ki-milyen játékos.
2021. márc. 13. 14:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kezdek nagyon bezavarodni az egészbe. Nem tudom most ignoráljam kicsit, vagy komolyabban szembesítsem, álljak le a lovagiassággal!!??
2021. márc. 13. 14:36
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a kihasználás szálat tényleg felejtsd, ahogy a csaj is mondta. Senki sem használ ki senkit sem, de akár mondhatnánk úgy is, hogy mindketten kihasználjátok egymást.

Ha unod a jelenlegi helyzetet, akkor próbálkozz be nyíltan nála. Sok szerencsét

2021. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Velem is ilyen volt egy lány, aztán egyszercsak összejött egy másik sráccal. Addig jó voltam neki én is..
2021. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ő rendkívül ragaszkodik hozzám, komolyan. nem beszél/viselkedik így senkivel sem. Ha este videó telefonálunk fészen és abbahagyjuk ő már le is lép és alszik. Na meg nagyon nagyon féltékeny is. Tanítottam be egy lányt, ő meg egész nap meg volt halva miatta, meg erről beszélt két napig. :D
2021. márc. 13. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

2. Jaja, amikor a nő használja ki a férfit, akkor igazából a férfi a hülye és ne is várjon semmit igazából soha cserébe.


Na bezzeg amikor egy férfi használ ki egy nőt, akkor ő a gonosz, a szemét, stb.


Most komolyan mi ez a kettősség?

2021. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs tabu és ilyen nyílt a kommunikáció, miért nem kérdezed meg mit akar valójában tőled?
2021. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Beszélj már vele, hogy mi ez az egész. Hívd el egy rendes randira. A válaszából tudni fogod, hogy mi van. Szerintem ő sem tudja eldönteni,. hogy szeret-e téged. Ami azért gond, mert ezt szoktuk tudni.

Ami eddig ment azt ne folytasd, mert ez felemészt téged.

2021. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 mert ha megkérdem nem tud normális választ adni csak hebeg-habog 1-2 szót, aztán eltereli a témát. elmondása szerint neki nehezen megy az érzéseiről beszélni, és nagyon könnyen zavarba is tudom hozni.
2021. márc. 13. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Hívd el randira. Ha visszautasít, viselkedj ehhez mérten. Ne jópofizzál, ne vigyél kávét, ne dobj el mindent, ha szüksége van rád. Egyszóval vonulj vissza, és adj neki lehetőséget arra, hogy kifejezze a vonzalmát, ha van olyan.
2021. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit randi hívás nélkül is már rég meg kellett volna tenni.
2021. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!