Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti is összetörnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is összetörnétek lelkileg, ha egy lány kihasználna titeket szexuálisan?

Figyelt kérdés
elég sok pasi van, aki teszi a szépet a lányoknak, szegény csajok meg fülig szerelmesek lesznek, majd később kiderül, a pasinak csak szexre kellettek, és dobják. Fordított helyzetben ti is magatok alatt lennétek? hogy kezelnétek, ha egy lányba beleesnétek tetőtől-talpig, és a végén kijelenti: "bocs, de te csak ennyire kellettél" és lelép?

2013. júl. 16. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők tuti, hogy hisztiznének. :D
2013. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megviselne. Annyira, hogy még aznap keresnék egy másikat.
2013. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha beleszerelmesednék,akkor biztos szarul esne.
2013. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Velem volt már, hogy egy csajnak csak azért kellettem, hogy dugjam. Elég érdekes történet, de annyira nem törtem össze tőle lelkileg :)


19/F

2013. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel én nem csinálok ilyet így szarul esne.
2013. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne különösebben
2013. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

dejavu...

két hónapja pont ezt a kérdést láttam itt kiírva, ezekkel a válaszokkal!

megyek, és feladom a lottót!!!!!

2013. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó, nem csak azért, hanem mert letörik a hiúságukat. :D
2013. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és nem éreznétek úgy, hogy most elvették a "férfi büszkeségeteket"?:D hogy csak "eszközök" voltatok a szexre
2013. júl. 16. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:
azt nem :D
2013. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!