Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veheti jelnek valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veheti jelnek valaki, hogy panaszkodok a baratomra?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan, amikor panaszkodtam egy haveromnak, hogy a baratom ilyen meg olyan (kb 1-2x kerult szoba es ennyi), de semmi extra, rendben van a kapcsolatom, csak nekem nincsenek lanybarataim, akikkel kifecsegnenk a kapcsolatunkat egymasnak folyamatosan. Atlagos problemak, amik barkinek felmerulhetnek, nem bunkozas, megcsalas, stb. Azota meg is beszeltuk a dolgot baratommal is es megoldottuk a problemat.

De a haverom azota egyre furabb, nyomul(?), tobbet keres, stb. Nem akarok vele bunko lenni, de kezd kicsit sok lenni. Mas srachaverok akikkel szinten beszeltem nem lattak bele semmi tobbet annal ami volt, azaz celtalan panaszkodas :D


2021. márc. 13. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja hát nyilván aki nem akar tőled semmit, az akkor is céltalan panaszkodásnak veszi, ha te kifejezetten azért mondod, hogy ezzel jelezz neki.

Aki pedig amúgy is össze akar jönni veled, az a céltalan panaszkodást is azonnal jelnek veszi. Így működnek az emberek.

2021. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, aki annak veszi és van aki nek. Eéeve aki szeretne vaéamit, az egy jelnek fogja venni, akinek pedig közömbös vagy, az nem.
2021. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, veheti, attól függ, hogy milyen típus. És az is sokat számíthat, hogy milyen kontextusban említed. Vagy az, hogy máskor mennyire beszélsz meg dolgokat az illetővel, mert ha pl. valakivel rendszeresen megbeszéled a problémáidat, az valószínűleg ezt is egy újabb "panaszkodásnak" fogja venni.
2021. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze! És azért csinálják, mivel az esetek elég nagy részében ez valóban bejön és sikerül a nőt elcsábítani.
2021. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#Ja de en csak en egy konkret sziturol panaszkodtam, nem mondtam semmi olyat, hogy altalanossagban szar lenne a kapcsolatunk vagy barmi :D
2021. márc. 13. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Ez is emberfüggő. Van, aki simán csak meghallgat, más meg úgy gondolja, hogy akkor itt a lehetőség, hogy lecsapjon rád.
2021. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!