Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok olyan kegyetlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok olyan kegyetlenek az itteni panaszkodó fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés
Hiszen igazat mondank, saját ttapasztalataikat írják le, még ha ilyen negatívak is, sajnos. Például, ha egy fiú alacsony és kis tömegű arra tényleg nincs nő, aki rá tudna nézni, de már a kislányokánl is alap szempont, hogy magas vagy nagy tömegű legye na pasija. Ez az egyik örökké sikertlen fiú típus, aki még szép, hogy nem kell egy lánynak sem, de nem az ő hiábaj, a lányok válogatósak. Akkkor ott van az erősen túlsúlyos fiú kategória, na rá sem tud egy lány sem nézni. Persze, hogy ők is panaszkodnak csak. Hába jöttök azzal, hogy gyúrják ki magukat, fogyjanak le. Szerintem aki ezt mondja nem is tudja, hog ymennyire nehéz is ez valójában. Rengetg pénzbe kerül, nem mindenkinek telik kondis életmódra, aki benne van tudja milyen a minőségi koszt például. A lányok csak elvárásoka raknak szegény srácok elé, de ők megb elül nem rendelkeznek empátiával, érző szívvel, mégis mitől is olyan értékesek ők? Ja, mert szép csöcsösek és farosak? Igen csak a szép külsejük miatt ők már mindenből a legjobbat érdemlik, tényleg ennyire felszínes ez a mai társadalom?
2013. aug. 2. 23:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Szóval miért vagyunk kegyetlenek a hozzád hasonló picsogó fiúcskákhoz?:
2013. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert marha unalmas ez a nyavalygás a cselekvés helyett...
2013. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ide írt és itt tett fel ilyen kérdést, akkor számíthat rá, hogy kap ilyen választ. Ez ezzel jár. Interneten mindenkinek nagy a szája.
2013. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Van igazság abban amit írsz, de tegyük hozzá, hogy alacsony vagy dagadt férfiként/fiúként sem lehetetlen (vonzó) nőt szerezni. A fogyás főleg az akaraterőn múlik, nem a fehérjeporon, bio kaján, stb.

A lányok csak elvárásokat raknak a szegény srácok elé mondatodra pedig csak annyit tudok mondani, hogy fordítva is így van, ha egy nő nem néz ki jól, illetve nem elég bevállalós az ágyban már le is húzhatja a rolót. És nem a mai társadalom felszínes, hanem a világ mindig is így működött.

2013. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
olvasd el a saját kérdésed és megtudod.
2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Áruld már el nekem légyszike, hogy a fekvő támasz, kar felhúzás, futás és még sorolhatnám miért kerülne pénzbe? Kitartás kell hozzá nem a magyarázkodás meg a picsogás!
2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

akkor ezt nézd: szétoltották egy bókért

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..

2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

gyúrják ki magukat, fogyjanak le

vs

mindenből a legjobbat érdemlik

vs

tényleg ennyire felszínes ez a mai társadalom?


Nade, ha el is tekintünk attól, hogy szerinted a legjobb hapsi az, aki jól néz ki, de közben piccsogsz a társadalom felszínességétől, akkor is van válasz.

Nyafogni könnyebb, aki csak panaszkodik ahelyett, hogy tenne valamit irritáló, mástól várja a sült galambot, kvázi élősködő. Az ilyenekkel nem jó haverkodni. Plusz mit lehet arra mondani, hogy "hogy tehetett ilyet, brühühü?" ??


Mindenkinek van\volt negatív tapasztalata, ezt nem lehet megkerülni, ha nem tudsz\tud vele megbirkózni, akkor semmit sem fog elérni, és más tudását nem is tudod jól felhasználni, csak a sok bénázás\beégés árán. Ez van, és ez az élet talán legegyszerűbb szegmense.

2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mert kivetítik a nyomurukat a világra és azt mondják,hogy a véleményük szent igaz.

Én ismerek 167 centi körüli pasit,akinek mindig volt MINIMUM 1 barátnője.

2013. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 ameoland ***** válasza:
100%
120 kilóról fogytam 80-ra. Semmi norbi update,meg porok, meg fogyóbogyók,az első 2 hónap alatt amikor 25 kilót fogytam, még csak a kisujjam se mozgattam meg mozgás néven. Csak le akartam fogyni és nem tettem fel olyan kérdéseket,hogy "miért nem fogadnak el a lányok a 177 centimmel 120 kilóval"
2013. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!