Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Panaszkodós emberrel ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panaszkodós emberrel ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű fiatal lány akivel alakul valami, sokat utazik egzotikus helyekre, de észre vettem minden posztja mellé tesz valami negatív megjegyzést. Pl: - alig élek a klíma alatt, mindjárt belehalok.

-Esett az eső egész nap borzalmas itt azt hiszem, veszek jegyet és haza megyek.

-jeget tettek a koktélba, miért nem kérdeznek meg?

-A portás nem volt a helyén, várnunk kellett, a fapados járaton nem adnak kaját stb.


Lehet, hogy egyébként jó fej? Engem elbizonytalanít ez a hozzáállás.


2019. szept. 17. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a panaszkodásnak kultúrája van. Én még nem írnám le ennyi miatt. Beszélgess vele, lehet hogy kiderül, hogy ez csak egy póz.
2019. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is azt gondololom, hogy egy kis figyelmet akar, hogy reagáljanak rá.
2019. szept. 17. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár kiírt poszt alapján nem biztos, hogy a való életben is sokat panaszkodik. Ismerd meg előbb.

De egyébként nekem ez az egyetlen embertípus kb akit tényleg messzire kerülök. Egyszerűen csak nem birom ha valaki panaszkodik de nem változtat semmin. Vagy ha amúgy semmi oka nincsen rá mert teljesen jó élete van de mégis állandóan az megy, hogy mi a szar éppen. Anno amíg busszal jártam a néniket legszivesebben lerugdostam volna a buszról mikor 40 percig csak a negatívság meg a sopánkodás ment. Gyűlölöm a panaszkodást tényleg.

2019. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagolnam. Ilyen amikor elmeletileg boldog, milyen ha kinja van?
2019. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Semmi baja nincs igazából, szerintem csak ironizál. Nem elég neki hogy sokan irigykednek rá valószínűleg, még ráis tesz egy lapáttal ezzel a stílussal
2019. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem írja, hogy boldog. A szülinapi tortája mellé is azt írta, hogy fehér rózsat akart rá, nem rózsaszínt. Ezektől sem rendelünk többet! :)
2019. szept. 17. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési viszketegség.
2019. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem. Aki már közösségi oldalakon is - ahol egyébként mindig csak csupa szép és jó történik mindenkivel - csak panaszkodni tud, az milyen lehet a valóságban?


Nekem nem jönnek be a negatív emberek, rosszul érzem magam olyanok társaságában, akik mindenben megtalálják a negatívumot, hogy miért érezzék magukat szarul. Én pont az ellenkezője vagyok, a hegyekben, szakadó esőben, szarrá ázva is jól érzem magam, és nem a rosszat keresem a helyzetben.

2019. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Emebereket is kritizál, általában mindig átverik, vagy elfelejtkezetek róla, pedig ő egész nap nézte a telefont, várta hogy mikor hívják. Ilyenkor sokan megsajnaljak, de volt, hogy lebukott, mert írta a barátnője, hogy kétszer is kereste, de a csaj nem vette fel.

Pedig nagyon szép lány és eddig csak egy kapcsolata volt, nem pasizós.

2019. szept. 17. 19:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Attól tartok, lehet, ha összejönnénk, képes lenne kiírni, hogy nem hívtam? Én nem ilyen vagyok, nem tartoznak ezek a dolgok senkire.
2019. szept. 17. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!