Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántátok már meg utólag, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg utólag, hogy szerelmi alapon választottatok társat és nem érdek szerint?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akik azt írjátok szerelmi, az nem elmúlik maximum 5-7 év után? Akkor mindig szakítotok ilyen gyakran a párotokkal és újat kerestek? Vagy már a szakítás idejére lehet van is új.
2021. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Nos en megmondom az igazat,17 èvesen összejöttem a mostani pàrommal,nem volt gazdag ,mostsem vagyunk azok ,de nemis vagyunk szegènyek.

Albèrletben lakunk ,nincs hazunk,sem jogsi,auto.

Ami a nagyvàrosban hàtrànyt jelent.

Nem vessel Meg magamnak draga ruhakat ,sot semmi kid csecsebecsèt,de tènyleg semmit,soha.

Vagy ha veszekis kb egy even 3-4 szer.

Ruhakat is ha veszek akk 1500 forintos nadragot ,polot.

Tèlen pedig fagyoskodom es majd kb January februarba veszek egy melegebb akàrmit.

Hiaba van nekemis keresetem de az mind elmegy kajara.

Az o keresetebol az alberletet ,szamlakat fizetjuk.

Sosem erdekelt a masik mennyit keres,mennyit penze van..

DE AZT MEGSUGOM,HA EGYSZER ELMARADUNK ,BIZTOS ERDEKELNI FOG,HOGY MENNYI PÈNZE VAN .....

MERT A SZERELEMBOL NEMIS ELUNK MEG,DE NEMIS TART OROKKE...........

2021. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Én igen. Csak a szívemet követtem, nem néztem se pénzt, se diplomát. Ha újrakezdhetném, inkább lennék aranyásó k. Talán jobban meghálálná az élet
2021. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes kérdés. Én abszolút szerelemből választottam párt, aki aztán a szerencse folyamán egy elég jól fizető szakmában helyezkedett el (amihez mikor összejöttünk, még közé nem volt). És hozzá lehet szokni a jóhoz. Nem nagy luxus dolgokra gondolok, csak ilyesmire, hogy kaja rendelés, ha látok egy szép ruhát valami plázás boltban, akkor megvehetem, van pénz magánorvosra ha kell. Saját keresetemből ezeket nem tudnám megengedni magamnak. Remélem, hogy örökre együtt maradunk, de tény, hogy ha újra párt kéne keresnem, akkor nehéz lenne visszaszokni a csóró színvonalra. Ettől függetlenül szerintem a szerelem mindennél fontosabb egy kapcsolatban, és az érdek kapcsolat soha nem lesz boldog.
2021. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, pedig próbáltam mindkettőt és a szerelminek se lett jó vége. De legalább voltam boldog is. Amikor szerelem nélkül voltam együtt valakivel, boldog se voltam egy percig se és még a szex is undorító volt.
2021. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!