Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem őt választottad, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őt választottad, mert nem volt veled egy szinten. Utólag megbántad v. jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is tanácsot akarna adni a témában, leszögezem nem vagyok érintett, csak érdekel a téma. Szívesen fogadok privátot is!

Az most mindegy, hogy anyagi vagy szellemi szinten voltak különbségek. Ha lehet csak az érintettektől várom a megtapasztalást. Kérdést, oltást máshová! Köszönöm!!



2016. jún. 19. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Szellemi szinten nem voltunk egy szinten. Nem bántam meg, hogy nem maradtam vele. Lehúzott és tisztelni sem tudtam, nem szeretem, ha valaki nem akar gondolkodni.
2016. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ôszintén megmondom, ha valakivel agyilag nem vagyok egy szinten, nem tudnék vonzódni hozzá, anyagiak meg nem állhatnak 2 ember szerelme közé, de dönthet úgy az egyik, hogy nem vállalja. Helyettem választott másik nőt egy férfi az anyagiak miatt. Megszokott egy életszínvonalat, nem tudtam volna vele tartani, külföld, drága programok, nyelvtanfolyamok. Nem vagyok műveletlen, tanulok, de nincs anyagi tőkém. Szeretem őt a mai napig, de ő döntött így.
2016. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha valakivel szellemileg nem vagy egy szinten az eléggé kellemetlen tud lenni. Lehetnek szép közös pillanatok, de sosem lesz olyan igazi, mint amire mind vágyunk. Az anyagiak a mai világban sok embernél lényeges szempontok, de nálam nem különösebben. Én szakítottam a lánnyal mert meguntam az örökös szájtépést. És nem bántam meg.


23/F

2016. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Többször voltam mar ilyen szituacioban. Az anyagi különbseg szamomra sosem volt fontos (akkor sem, amikor a lany keresett joval többet nalam).

Az erdeklödeseknel mar kicsit nehezebb a tema, mert en eleve tudok erdeklödni uj dolgok irant is es valahogy kiindulok abbol, hogy a masik is. Olykor elszomorit, ha a masik fel totalisan elutasitja, hogy legalabb kiprobaljon egy szamomra izgalmas/erdekes sportot/tevekenyseget, mint pl. a motorozas, ami mar inkabb szenvedelyem.


A szellemi szintnel megtapasztaltam, hogy sok baratom szereti, ha kedvesük kicsit butuska vagy legalabbis annak adja magat, hogy nagyokosoknak erezhessek magukat. Engem ez sajat parvalasztasomnal mindig is zavart. Elegge fura humorerzekem tud lenni es iszonyatosan idegesitö, ha valaki nem erti a szarkazmust vagy az ironiat. Adtam mar eselyt (nem buta, de) nem olyan különösen okos lanynak is, de megbantam, mert emberileg nagyon megkedveltem, de egyszerüen nem tudtam vele megosztani azokat a dolgokat, amik erdekeltek.


Ami jelen parkapcsolatomban a legnagyobb különbseg, hogy amugy 10/10-es baratnöm szinte minden teren fantasztikus, de messze nem olyan szenvedelyes es vad, mint en, amikor intimitasra kerül sor. Szerintem, ha emiatt nem jöttem volna össze vele, talan mind a mai napig bannam.


Ezert altalanosan nem tudok valaszolni kerdesedre. Mindenkinek megvannak a maga prioritasai, hogy milyen tulajdonsagokat keres a masik felben. Erdemes tudnod magadrol, hogy mi az, ami feltetlenül szükseges ahhoz, hogy valakivel tartosan boldog lehess, es ebböl nem szabad engedni!

2016. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Engem a szellemi különbségek, illetve az érdeklődés teljes hiánya tud a legjobban kikészíteni. A külsőségek és anyagiak nem érdekelnek, viszont a többi...

Exemmel is azért lett vége, mert folyamatosan fikázta, hogy tanulok, nem beszélhettem a munkámról, mert őt az nem érdekli, nem értette miről beszélek úgy általában és zavarta, hogy nem olyan szinten ragadtam meg, mint amikor megismert. Nagyon kiábrándított magából, pedig istenem, mennyire szerettem.

Azóta tudatosabb vagyok, kerülöm a lehúzó emberek társaságát, akik csak elvesznek és adni nem képesek.

2016. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a komoly és őszinte válaszokat!!! Mindenkinek ment a zöld kéz!

Szívesen olvasok még! ;)

2016. jún. 20. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Az anyagi különbségek nem érdekelnek, tőlem akármilyen szegény/gazdag lehet a férfi, az érdekel, hogy normálisan el tudjak vele beszélgetni, legyen meg a közös érdeklődés, mindig akarjon valami újat tanulni. Ezért is volt az, hogy egyszerűen egyik napról a másikra kiszerettem egy srácból. Egyszerűen nem érdekelte az őt körülvevő világ, nem volt nyitott a tanulásra, még érettségizni sem ment el, mert őt nem érdekli, hogy mi lesz, ellesz ő az állattenyésztéssel. Ellenben a mostani párom mindig próbál új dolgokat kipróbálni, állandóan tanul, és érdekli, hogy minél többet tudjon kihozni az életéből. Szóval jó döntés volt, legalább is eddig.
2016. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A szellemi különbségek nagyon tudnak fájni, hiszen az életünket nemcsak vízszintesben éljük.
2016. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátom, aki se szellemi se anyagi szinten nem volt hozzám való. Mindent elfedett a nagy szerelem, így majdnem egy évig voltunk együtt. De egyáltalán nem bántam meg a szakítást. Én egyetemre készültem, neki 8 általánosa volt, én középréteg, ő minimálbér.

Most a vőlegényemmel ugyanazt a szakot végeztük és anyagilag is közel egy szinten van a családunk. Így a legjobb szerintem.

2016. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Titusztitusz ***** válasza:
50%
Én sok,nagyon sok hölgyet elutasítottam egykoron ilyesmi okok miatt,de nem bántam meg egyetlen ilyen döntésemet sem...A mai napig sem...
2016. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!