Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni a 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a 10 évvel ezelőtti nagy szerelmemet?

Figyelt kérdés

Gimnáziumi crushról van szó, több okból nem történt köztünk semmi, csak párszor találkozgattunk, miután ő iskolát váltott. Durván bele voltam zúgva, emlékszem, tettem fel itt is 15 évesen kérdést, hogy egy ilyen srác vajon mennyi pénzért ismerkedne meg velem (persze még mielőtt valóban megismerkedtünk) 😂

Rendszeresen szoktam róla álmodni, elmélkedni, hogy mi lehet vele, és hogy alakult volna az életem, ha összejövök vele. Nem tudom, hogy lépjek túl rajta. Folyamatosan reménykedem, hogy egyszer véletlenül összefutunk valahol.


2021. márc. 14. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Az első nagy szerelmet nem lehet elfelejteni. :)
2021. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
En megkeresnem facen
2021. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld felvenni vele a kapcsolatot. Lehet, hogy a végén még ki is ábrándulsz belőle, mert mondjuk alkoholista munkanélküli lett.
2021. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

ehet, hogy a végén még ki is ábrándulsz belőle, mert mondjuk alkoholista munkanélküli lett."


Azért egy iskola váltástól nem feltétlen lesz valaki alkoholista , munka nélküli meg bármikor lehet valaki .

2021. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, nekem kb. 13 év után sikerült elengednem.

A megoldás végül az lett, hogy rájöttem, valójában milyen emberré is vált. Rendkívül kiábrándultam belőle.

Ezután tudtam teljes mértékben túllépni rajta (előtte hosszabb-rövidebb ideig), majd 1,5 évvel azután megérkezett az életembe a tényleges nagybetűs szerelem.


Én is azt javaslom, hogy ha van lehetőséged, vedd fel vele a kapcsolatot. Ne maradjon Benned, a ,,mi lett volna,ha.." életérzés. Annál minden jobb.

2021. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!