Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek vagy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek vagy egy férfinak nagyobb hátrány ha túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Vagyis melyik nemnek áll rosszabbul a túlysúly? Válaszod indokold.

2021. márc. 14. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Talán a nőnek, ezt férfiként mondom.


Egy dagadt gazdag faszi talál magának úgymond jól kinéző nem dagadt csajt is de dagadtat nem fog választani.

2021. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Barnabas333 ***** válasza:
74%
11es ha a felső 10ezret nézzük igazad van. De egyébként nincs, nekem van duci kb. 170cm magas férfi kollégám, ház, kocsi, nem dohányzó, vega is és rá se néznek a nők...
2021. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Én a dagi pasikra bukom. Annyi a hátrány, hogy nem minden póz megy... És gazdag még nem volt!
2021. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a nőknek nagyobb hátrány. Több olyan nagyobb darab, mackósabb, ducibb stb pasit látni akinek jól áll vagy jobban áll, mint nőt.


Én nőként is azt tapasztaltam mielőtt fogytam, hiába vannak nálam sokkal rondább csajok arcra, nekem viszonylag szép arcom van, hogy mégis sikeresebbek.


Leadtam, legfőképp magam miatt, de persze ez is benne volt.

2021. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyéjszakást vagy szexkapcsolatot könnyebben talál egy kövér nő, mint egy kövér férfi, de párkapcsolata a kövér férfinak lesz előbb.
2021. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
Férfi
2021. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Férfi természetesen.
2021. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A nő foghatja a hormonokra (sokan meg is teszik, ha indokolt, ha nem), egy férfi csak lusta és/vagy zabagép lehet, ha elhízott.
2021. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!