Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősöd, aki szerelmi bánat miatt lett öngyilkos?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Volt.
2021. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De Szepesi Niki leírta abban az ~5 éve kiadott trash könyvében, hogy az egyik első barátja miatta lett öngyilkos. Leugrott egy panel tetejéről.
2021. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
van, sajnos több is
2021. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt 1!
2021. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg en is szerelmi banatban vagyok. Ongyilkos nem mernek lenni, de olyan gondolataim azert vannak, hogyha elkapnam a covidot, akkor mar haljak is bele. Nyilvan a realitaserzekem eltunt, sajnos az en hibambol tegnap szakitottunk, nem csak a szakitast kell feldolgozni, hanem magamnak megbocsatani. Jelenleg utalom magam, gyulolom.
2021. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az expasim. Nagyon rosszul éreztem magamat miatta.
2021. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tíz emeletes felsőbb szintjéről kiugrott.
2021. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem. De volt egy alap mentális betegsége. Egy éve én is átéltem egy nagy törést a szerelmi életemben, én is hasonlóan gondolkoztam, mint az 5-ös, alig vártam, hogy elvigyen a covid. Azon a nagy krízisen túl vagyok, az élet csak visszaszivárog belém, de nem hiszem, hogy valaha is leszek még igazán boldog. Mindenesetre van miért élnem.
2021. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem megtettem. Minden elő volt készítve, az altató a meleg teli kád víz. Akkor még az exemmel kellett lakjak pénzügyi gondok miatt és mindennap hallani, ahogy az új barátnőjével beszél az kegyetlen volt. Ő épp nem volt otthon így tökéletes volt a szitu nekem. De amikor már a kádban ültem és azon voltam, hogy bevegyem a tablettákat megláttam az exem szennyesét és elkezdtem röhögni, hogy hogy lehetek ennyire nyomorék, hogy eldobom az életemet, mert valakinek már nem voltam elég jó. Szóval vettem egy relax fürdőt, majd lehúztam a tablettákat. 1 hónappal később sikerült elköltözni és megismertem a vőlegényemet.

Pár hónapja a legjobb barátnőm ugrott majdnem le az 5.ről, de az exe visszahúzta még időben. Azóta rájött, hogy nem szabad inni és füvezni, ha szerelmi bánata van

2021. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!