Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adok sokat magamra, méreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adok sokat magamra, méreg drága szép ruhák, drága arany ékszerek, órák, BMW. De mégsem tudok egy szép csajt szerezni. Miért? Úgy tudom ezekre buknak.

Figyelt kérdés
19f
2010. aug. 18. 22:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%
Most ezt én is kérdezhetném.. Adok sokat magamra, szép vagyok meg aranyos, de mégse kellek senkinek komoly kapcsolatra.. és én se értem azt, hogy miért van ez így. :/ De én már úgy vagyok vele, hogy ne is legyen. Am szerintem veled az lehet az egyetlen gond, hogy bunkó vagy, másra nem tudok gondolni. Ha tévedek akkor bocsi. 19/L
2010. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha saját magadat is ezzel a 3 "tulajdonsággal" tudod jellemezni (arany ékszerek, BMW, ruhák), akkor talán ezért nem kellessz a csajoknak. Én konkrétan lesz@rom, hogy mennyi pénze és milyen drága kocsija, ruhái vannak egy pasinak és szerintem a normális lányok általában így vannak ezzel. Bár gondolom, te olyat kersel, akinél a pénztárca a mérce, mivel más "erényt" nem igazán tudsz felmutatni.Sok nőnek valóban ez kell, úgyhogy nyugi, idővel találsz egy plázacicát, sok szerencsét!
2010. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem cigány, és örülök hogy nincs nője! Mert csinálna vagy 874641368168473543184652 gyereket...
2010. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
Tuti csak egy cigó aki a mi pénzünkön habzsolt és most kezd szoroulni a nadrágszíj ezért kell egy pakolni való randa cigány csaj , hogy gyárthassa a purdékat a segílyírt.
2010. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
92%
Büdös cigányok, miéééééééért nem mentek vhova messze, építetek fel magatoknak egy országot, aztán ott meglássuk, mekkora rajság van, k*rva any*tokat!
2010. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert azt hiszed, hogy ez számít.
2010. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, szerintem idővel kifogsz majd egy plázacicát, akire meg költheted a maradék pénzedet, hogy neki meg legyen műmelle, és tudjál vele dicsekedni. 28L
2010. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ott van a baj, hogy amikor a jó tulajdonságaidat felsorolod, csak pénzbeli értékeket említesz. De mennyire vagy rendes, megértő, figyelmes, mennyire tudsz tisztelni és szeretni egy nőt? Ezekről még nem hallottunk semmit. Vannak olyan nők, akik a pénzre, autóra, stb. buknak, de nem mindegyik. általában más tulajdonságok a fontosak. Belső és valamennyire a külső is.
2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
53%

Én mindig is ilyen pasit szerettem volna, vagyis szeretnék.Remélem egyszer lesz is:)

Sok szerencsét!

L/16

2010. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
80%
egy jó nőt akarsz vagy egy barátnőt? mert nem mindegy...
2010. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!