Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adok sokat magamra, méreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adok sokat magamra, méreg drága szép ruhák, drága arany ékszerek, órák, BMW. De mégsem tudok egy szép csajt szerezni. Miért? Úgy tudom ezekre buknak.

Figyelt kérdés
19f
2010. aug. 18. 22:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%

Idióta -.-"

A személyiségeddel próbáld őket megfogni, ne a pénzeddel!!

Az ilyenekre csak a k*rvák buknak, így soha nem fogsz normális csajt találni -.-'

2010. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

'méreg drága szép ruhák, drága arany ékszerek, órák, BMW'

<--- Ez nem azt jelenti, hogy adsz is magadra.. o.O

2010. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
hát pont ezért. mert azt hiszed egy normális lánynak az számít hogy mennyiért veszed a rudáidat vagy hogy milyen ékszereket hordasz..kicsit el vagy tévedve. meg amúgy is neked csak a külsőségek számítanak? lehet hogy el is vagy szállva magadtól..
2010. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
57%

Jól sejtem, hogy cigány vagy?

(Nem, nem bunkó megnevezés. Roma ember nem létezik, csak cigány. Nézzetek kicsit utána, elég gáz, hogy a cigányok nagy része se tudja o.O Nem csúfnév.. És a 'kulturált' cigányok se romák..)

2010. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
73%

a nagy kocsi fordítottan arányos a farok méretével:P minél nagyobb a kocsi annál kisebb a...


a gazdag pasik azért járnak minél nagyobb autóval, hogy ellensúlyozzák a problémát:)

2010. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%

Akik ennyire a külsőségekben mérik az értéküket, belül többnyire teljesen üresek. Ezért nincs barátnőd.

L19

2010. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%

Van akinek pénze nincs, de kiállása van, de nem tud annyi nőt összeszedni mint egy gazdag.

És vagy te, a gazdag, akinek semmi kiállása, buta mint a föld, és a pénzével se tud nőt szerezni. Ez a legbutábbik fajta.

És vannak akiknek karizmájuk is van, és gazdagok is. Ők dugnak meg hetente 7 különböző csajt.

2010. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm,ugyanez,mint te,csak neki új a bmw-je.

Minden héten dizsi,de soha vagy csak nagyon ritkán jön neki össze a nő,mert kis farka van a nyomorultnak.

A fellépése is inkább egér,mint gorilla.

2010. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Csak kibújik itt is a rasszizmus! :D

Kommentem a legelső kommentje!

Tanúlj, pár szemilyiség fejlesztő tréninget, ha már nem tudsz menő arc lenni és szerezz be pár jó dumát,...akkor talán viszed valamire!

2010. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Prímás Lancelot ***** válasza:

szerintem kamu kérdés.

amúgy a válaszok között volt egy ilyen:

"Most ezt én is kérdezhetném.. Adok sokat magamra, szép vagyok meg aranyos, de mégse kellek senkinek komoly kapcsolatra.. " - biztos mert nem tudsz finom sütit sütni :(

2010. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!