Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bevallotta az érzelmeit mégis menekül?

Figyelt kérdés
Elmondta mit érez irántam és látom is rajta, hogy szeret. De ha megpróbálok hozzá érzelmileg közeledni meghátrál. Volt olyan, hogy megkértem, hogy töltsünk több időt együtt, de direkt úgy alakította, hogy ez ne sikerüljön. Annyira ellentmondásos a viselkedése. Utána olvastam, hogy ez elkerülő kötődési stílus, a jellemzők valóban illettek rá. Nincs felesége, szingli fiatal pasiról van szó. Van köztetek olyan, aki szintén viselkedett hasonlóan vagy vele viselkedtek így? Mik a tapasztalatok?
2021. márc. 15. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem csak beetetett, az érzései nem valósak. Megkapott, így már mégsem kellesz igazán.

Sajnos kár ebbe többet belelátni, utána olvasni.

2021. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hazudott volna. Mi értelme lenne?
2021. márc. 15. 21:44
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, de látom, hogy jól le lettem pontozva.

Akkor szerinted annak mi értelme, hogy szerelmet vall, majd nem akar veled lenni?

Ha valakinek bevallom az érzelmeim, megbízok benne annyira, közel engedem magamhoz és szerelmet vallok, a másik pedig ugyanúgy érez, akkor onnantól vele akarok lenni, nem direkt úgy alakítom, hogy ez ne jöjjön össze.

2021. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt érzi, hogy nem elég jó. Írok neki valamit, hogy milyen édes vagy aranyos, akkor rávágja, hogy ő nem szerethető.
2021. márc. 15. 21:50
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Akkor valami mentális problémája van, állandóan áldozat szerepbe helyezi magát, ezzel fenntartva a figyelmed. Őszintén, kell ez neked? Nem ismerem az illetőt, de egy energiavámpír lehet.
2021. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Az lesz az, a Gyagyás Tódi.
2021. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lelki sérült. Ő is tudja, hogy valami nem oké nála, ezt be is vallotta. Azért kérdeztem, hogy van-e valakinek tapasztalata ilyen emberrel?
2021. márc. 15. 22:04
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem engedd el, valami nincs vele rendben, vagy csak beetetett. Ha valaki nem képes tiszta kommunikációra, nagyon megszenveded vele ha kapcsolatban lesztek.
2021. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Van tapasztalatom. Az összes energiádat ki fogja belőled szívni, majd még ő fog téged kritizálni, beléd fog rúgni, amikor már eléggé gyenge vagy, és önmagad szöges ellentétje. A végére 0 önbizalommal fogsz kijönni az egészből, azt sen fogod tudni, ki is voltál, mielőtt ezt az embert megismerted, és hosszú hónapok munkája lesz, hogy összerakosgasd a széthullott darabjaidat.
2021. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Írnál róla egy kicsit?
2021. márc. 15. 22:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!