Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek, milyen kalandos ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, milyen kalandos ismerkedős sztorija van?

Figyelt kérdés
Én a barátnőm úgy ismertem meg, hogy az internetszolgáltatóm megbízottjaként kopogtatott be hozzám (új csomag, stb), és miután túlvoltunk a papírmunkán hamar kiderült, hogy megvan a kölcsönös szimpátia. Meg is beszéltük a randit aznap estére, rá fél évre már össze is költöztünk és most tavasszal tervezem az eljegyzést (3 éve után) :)

2021. márc. 16. 11:16
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj ezt az ismerkedés kategóriába akartam.
2021. márc. 16. 11:20
 2/7 A kérdező kommentje:
közben már át is rakták :)
2021. márc. 16. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2013-as Sziget, ToiToi előtt sorbanállva :D Miután mindketten elvégeztük a dolgunkat, már smároltunk is... Sajnos barátsággá szelidült a dolog, mert a lány az ország másik felében lakik Debrecenben, én meg Siófokon. De minden héten beszélünk, azóta is.
2021. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

nemtudom már milyen melóra jelentkeztem, sokan voltunk, pár lány segitett kitölteni a papirokat mindenkinek, eleve az első pillantásunk ez a "most felraklak az asztalra" ő pedig a "kérlek apuci". Lelestem a nevét a papírról, rákellett írniuk kinek segitettek, utána gyors megkerestem fb-n, ez volt d.e., d.u. már a dunaparton keféltünk orrbaszájba. összejártunk még pár alkalommal, hármasban is volt a későbbi bnőmmel, de csak egyszer és nem volt annyira jó.


egyébként ezek a random ismerkedős telibe dolgok annyira jók, nincs huzavona, mi a kedvenc szined, kit érdekel, csapjunk bele :D

2021. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

"egyébként ezek a random ismerkedős telibe dolgok annyira jók, nincs huzavona, mi a kedvenc szined, kit érdekel, csapjunk bele :D"


négyes így van, alig várom, hogy visszakapjuk végre a rendes életünket.

2021. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
na arra kiváncsi leszek, mert ez az elidegenitős távolságtartós kényszer vagy azt fogja hozni h megszokják az emberek és mivel már lehet, ezért nem nyitnak mert nem érdekes, vagy mindenkiből előjön a navégre és talán egy halom új ismertség meg minden jön létre, várom milesz
2021. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor csináltam a jogsit az eü tanfolyamon egy jó csaj volt a párom és így meg tudtam fogni mikor gyakoroltuk az oldalfektetést.
2021. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!