Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznéd ha most derülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznéd ha most derülne ki hogy mégsem?

Figyelt kérdés

7.éve vagyunk egy pár. Lassan a gyerek kérdés is mindennapos. A legelején megbeszéltük hogy akarunk gyereket később.


Akkor még én is úgy gondoltam, viszont most nem vagyok biztos benne, nem tudom hogy csak vele nem akarok vagy egyáltalán nem.

Sokszor vannak mélypontjaink és együttéléssé alakult a kapcsolatunk lassan.


2021. márc. 16. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Először magadban kéne tisztázni, hogy akkor most szeretnél-e a gyereket vagy nem és ha nem, miért, mi változott. Utána meg beszéld meg vele is.

Ha nem jó a kapcsolatotok, amúgy se kéne közösen gyereket vállalni, az nem oldja meg a problémáitokat, sőt. Ha ezt érzed és nem tudtok javítani rajta, akkor én a helyedben elsőre azon gondolkodnék el, hogy valóban vele akarok-e maradni. Akarom-e ezt így folytatni?

2021. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nélküle is lehet élni, mármint a gyerek nélkül... Talán változatosabb életet is lehet élni úgy.
2021. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit is elbizonytalanodsz a gyerek téma kapcsán, akkor ne vállalj. Mennyi olyat olvasni, hogy a szülők megbánták, tönkrement a gyerek miatt a kapcsolatuk, elváltak, stb. Ez senkinek nem jó, sem nektek, sem a gyereknek, aki ezek miatt sérülni fog lelkileg.


Nem kötelező gyereket vállalni és nem mindenki alkalmas szülőnek. Inkább ne vállalj és azt bánd meg, minthogy vállalj és azt. Az egész életed tönkretennéd, ha rájössz, hogy nem akarod a gyereket, mégis ott van, és nem menekülhetsz. Ha nem vállalsz gyereket, akkor pedig minden marad úgy, ahogy eddig, tehát nem veszítesz semmit.

2021. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne mindennapis a gyerek téma ha alapvetően a kapcsolat is rossz? Hülyék vagytok?
2021. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!