Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibásnak éreznéd magad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibásnak éreznéd magad?

Figyelt kérdés

A párod egy pasis cégnél dolgozik. A főnök egy vérmacsó, és a takarítónőkön meg a titkárnőkön kívül csak férfiak dolgoznak ott.

A párod lassan 14 éve, diplomázása óta de ez idő alatt talán 1X volt előléptetése és 2X fizuemelés. Most, az ünnepek előtt várjátok, hogy megint előléptetik, de semmi, nem kapta meg.

Amikor rákérdezel, hogy miért kifakad és nem is agresszíven, mint inkább megtörve a fejedhez vágja, hogy miattatok, miattad és a gyerek miatt. Később leültök, bocsánatot kér és kifejti, hogy mi a gond. A főnöke és a "belső kör" srácai, azaz a férfi munkatársak egy szint fölött rendszeresen szerveznek pasis programokat, nem olyan Wall Street farkasa stílusban, de járnak horgászni, vadászni, túrázni, lőtérre, szórakozóhelyekre,wellness hétvégékre. Ezek egyszerre csapatépítő tréningek és csontig nyalások is. A párod viszont nem jár. Elmondja, hogy te nem engednéd, és gyűlölöd a fegyvert, ráadásul mindig másra kell a pénz, és erre felhozz pár, a családodat érintő példát, például amikor a hugod egyetemére adtál pénzt, vagy amikor az anyádék számára vettél új kazánt.

Persze kilépni nem akar és igazából nem is érné meg, mert a pénz még így is pokolian jó és jár a kocsi, meg az egyéb juttatások. Csak közben megrekedt. Miattad? Te tartod vissza vajon?



2018. dec. 9. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mázlistának érezném magam, hogy ilyen jó nő van velem. Majd az élet behozza.
2018. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlölöd a fegyvert férfiként? Te ratyi vagy? Ha betörne hozzátok valaki, inkább agyonveretnéd magad és a családod, minthogy lelődd a betörőt?
2018. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Izé...keveritek a nemi szerepeket! A férjem dolgozik a cégnél, nem pedig én!
2018. dec. 9. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Félreérthetően írtad, én is azt hittem, te vagy a férfi.


Miért nem megy a párod horgászni, túrázni stb.? Egy-egy napot kibírnátok nélküle, ő meg jobban beillszkedne a csapatba.

2018. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.-nek. Ezek több napos túrák. Ráadásul ilyenkor női társaság is van ott a szállodában. Tavaly Thaiföldön voltak a többiek, nem vagyok naiv 16 éves lányka.
2018. dec. 9. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ez bizalom kérdése. Mi van akkor ha vannak ott nők?Nem jelenti feltétlen azt,hogy ő most meg fog csalni. Értem a férjed problémáját de hol is rekedt meg pontosan? Az mióta egy helyben toporgás ha nem jár el a munkahelyén lévő férfiákkal 1-2 hetes kanpartyra? Legalábbis amit leírtál úgy veszem ki,hogy nem csak horgászni mennek. Ha meg igen akkor oda miért ne mehetne? Annyit tudsz neki segíteni,hogy veszel pl önfejlesztő könyvet számára. Hátha összeszedi magát.
2018. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na, vágom, nem, nem érezném hibásnak magamat, szerintem így fejezi ki, hogy ígért valamit neked..
2018. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!