Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja a férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a férfi, hogy képet küldjek magamról (nem meztelent)?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, szoktunk néha chaten beszélgetni. Többször is kérte, hogy küldjek képet, pedig pontosan tudja hogy nézek ki. Miért?
2021. márc. 16. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez a mániájuk, hogy kunyerálnak mindig újakat. Szánalmas.
2021. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Kapott?

Hát ez így kezdődik. Előbb kabátban, aztán anélkül. Pár nap és már bugyi sem lesz rajtad.

2021. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem kapott.
2021. márc. 16. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ezek mind egy gyartosorrol jottek? Nem tudom mi ez a kepkunyeralas mania, velem is eljatszottak mar parszor, nemcsak magamrol, hanem hogy mit ettem, mit laatam, errol-arrol, amarrol, mar arra is gondoltam, hogy legkozelebb azt fotozom le, mint sz•rtam a wc-n, majd elkuldom nekik
2021. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
mert egy gyökér. (ha nem tudná hogy nézel ki még megértem, nem akar zsákbamacskát a randira.. de így hogy tudja. egy gyökér)
2021. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szeretne többet làtni, valószínűleg tetszel neki, és így valamivel interaktívabb a beszélgetés.
2021. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!